Şehirlerarası nakliyat firmaları hangileri ve tüm nakliye firmaları şehirler arası ev taşıma hizmeti sunmakta mıdır? şeklinde sorularınıza aşağıdaki yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerini her nakliye firması sunamamaktadır. Çünkü sektörümüzde korsan olarak tabir ettiğimiz firmalar genelde il içinde belgesiz çalıştıklarından iller arası taşımalarda denetleme noktalarına takılmamak için şehirlerarası taşımaları komisyon karşılığında farklı firmalar ile yapmaktadırlar.

Şehirlerarası ev eşyası taşımacılığı yapabilmek için firmanın K-3 belgesi (Ev & Ofis Taşımacılığı Yetki Belgesi) olması, araçlarının gerekli tüm evraklarının eksiksiz ve yüksek tonajlı eşya taşıma kapasiteli olması gerekmektedir.

Büyük şehirlerde firma olarak tabir edilen nakliye firmalarının %80’ninden fazlası tek araç sahibi olduğu için şehirlerarası taşımalarda eşyalarınızı taşıma imkanı bulunmamaktadır. Dolayısıyla siz böyle bir firma ile anlaşma sağlamış olursanız eşyalarınızı anlaştığınız firmanın dışında farklı bir firmanın taşıması muhtemeldir.

Şehirler arası nakliyat firmaları tercih etmeden önce firmaları detaylı bir şekilde araştırın. Eğer oturduğunuz şehirden bir taşıma şirketi ile anlaşma sağlayacaksanız firma eksperinin eşyalarınızı gelip yerinde tespit etmesini isteyiniz. Bu durumda firma eşyalarınızın boyutuna göre araç seçimini yapıp taşıma işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Firmamız 1997 yılından beri İstanbul ve İzmir şubelerimizden diğer tüm illerimize ev eşyası, ofis ve parça eşya taşıma hizmetleri sunmaktadır. Şehirlerarası taşımalarda kullandığımız araçlarımızın hepsi markalarının en iyi modelleri olup, 5 yaşından büyük nakliye aracımız yoktur. Eşyalarınızın güvenli ve sağlıklı bir şekilde bir noktadan bir başka noktaya taşınması için her türlü çalışma yapılıp, eşyalarınız şehirlerarası sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

İstanbul İzmir Nakliyat Firmaları

4+1 ve 5+1 Kapasiteli Şehirler Arası Nakliye Aracımız

Evden Eve Taşıma Aracımız

3+1 Kapasiteli Şehirlerarası Ev Taşıma Aracımız

 

 

 

 

 

 

Yetki belgesi olmayan ve komisyon karşılığı çalışan nakliye firmaları ile sorun yaşamamak için tercihleriniz Kurumsal ve Referanslı nakliye firmalarından yana olsun.

Hizmet Alanlarımız

Menü