<

Blog

Arşiv Taşıma

Posted by:

Kamu ve özel kurumlar ile Üniversitelerin arşiv taşıma işlemlerinde firmamız uzman personeli ile taşıma hizmetleri sunmaktadır. Arşiv taşımalarında firmamız eksperi taşınılacak arşivi detaylı olarak incelemekte ve gerekli personel, araç ve koli tedariği yapılmaktadır.

Arşiv taşıması sırasında en dikkat edilmesi gereken nokta alınan dosyaların sırası ile alınıp tekrar sırası ile yeni yerde yerleştirilmesidir. Aksi bir durumda karışıklık meydana geleceğinden arşivden dosya bulmak zorlaşmakta ve taşıma işlemi başarısız yapılmış sayılmaktadır. Bu hassasiyette çalışan firmamız taşıma öncesinde her rafı ayrı ayrı etiketlendirmekte ve bu etiket sırasına göre taşımayı gerçekleştirmektedir.

Arşiv Taşıma Kolisi

Arşiv taşımacılığında kullanılan kolilerin sağlam ve mukavemeti yüksek olması gerekmektedir. Taşıma sırasında yırtılacak herhangi bir koli evrakları zarar görmesine neden olabilmektedir. Bunun için firmamız taşımalarda mukavemeti yüksek karton koli kullanmakta ve kolilerin zarar görmemesi için taşımaları koli taşıma araçları ile gerçekleştirmektedir.

Planlı ve programlı bir taşıma hizmeti için Profesyonelleri tercih etmeniz işinizi kolaylaştırmaktadır. Firma olarak taşıma sektöründe bir çok alanda uzmanlaşmış olmanın ve geniş referanslara sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız ile çalışmak için iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan, e-mail yada fax yolu ile irtibata geçebilir ve nakliye işlemleriniz için destek isteyebilirsiniz.

Arşiv ve Kütüphane taşımacılığında profesyonel nakliye firması EGETUR Nakliyat

Bir diğer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz olan İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat sayfamızı inceleyebilirsiniz.