Kamu ve özel kurumlar ile üniversitelerin arşiv taşıma işlemlerinde firmamız uzman personeli ile taşıma hizmetleri sunmaktadır. Tüm taşıma hizmetlerinde olduğu gibi arşiv taşımacılığı hizmetinde de profesyonellikten ödün vermeyen firmamız birçok kurum ve kuruluşun vazgeçilmez nakliye firmasıdır.

Kurumsal Arşiv Taşıma Hizmetleri

Arşiv taşıması sırasında en dikkat edilmesi gereken nokta alınan dosyaların sırası ile alınıp tekrar sırası ile yeni yerde yerleştirilmesidir. Aksi bir durumda karışıklık meydana geleceğinden arşivden dosya bulmak zorlaşmakta ve taşıma işlemi başarısız yapılmış sayılmaktadır. Bu hassasiyette çalışan firmamız taşıma öncesinde her rafı ayrı ayrı etiketlendirmekte ve bu etiket sırasına göre taşımayı gerçekleştirmektedir.

arşiv taşımaArşiv taşımacılığında kullanılan kolilerin sağlam ve mukavemeti yüksek olması gerekmektedir. Taşıma sırasında yırtılacak herhangi bir koli evrakların zarar görmesine neden olabilmektedir. Bunun için firmamız taşımalarda mukavemeti yüksek karton koli kullanmakta ve kolilerin zarar görmemesi için taşımaları koli taşıma araçları ile gerçekleştirmektedir.

Planlı ve programlı bir taşıma hizmeti için profesyonelleri tercih etmeniz işinizi kolaylaştırmaktadır. Firma olarak taşıma sektöründe bir çok alanda uzmanlaşmış olmanın ve geniş referanslara sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız ile çalışmak için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan, e-mail yada nakliyat talep formunu doldurarak bizimle irtibata geçebilir ve nakliye işlemleriniz için destek isteyebilirsiniz.

Arşiv Taşımacılığında En İyi Nakliyat Firması

arşiv

Türkiye’de 1997 yılından beri profesyonel hizmetlerini sürdüren firmamız EGE TUR Nakliyat, taşımacılık hizmetlerinde özellikle arşiv taşımacılığını en iyi şekilde organize ederek gerçekleştirmektedir. Tüm arşiv taşıma hizmetlerini sigortalı olarak gerçekleştiren firmamız özellikle bu hizmet için özel bir ekip organize ederek sürece devam etmiştir. Yılların verdiği deneyim, tecrübe ve teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

İstanbul ve İzmir’de arşiv nakliyesi hizmetlerinizde deneyimlerimizden yararlanmak ve sorunsuz bir arşiv taşıma hizmeti almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Hakkımızda daha detaylı bilgi edinmek için lütfen referanslarımıza göz gezdirin.

Arşiv taşıma öncesi ekspertiz yapıyor musunuz?
Arşiv taşımaları öncesi deneyimli eksperimiz taşınacak arşivi ve taşıma lokasyonlarını detaylı olarak incelemekte.

Arşiv taşımacılığında deneyiminiz var mı?
Firmamız bugüne kadar onlarca firmanın arşiv taşıma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Referans için  lütfen iletişime geçiniz.

Hizmet Alanlarımız

Menü