Ülkemizde ofis sayısı en fazla olan şehir hiç şüphesiz İstanbul’dur. Son yıllarda ofis bölgeleri oluşturulmaktadır. İstanbul’da ofis bölgeleri sayesinde günümüzde 2 milyon metrekare ofis alanı oluşmuştur. Bu durum şehirde ne kadar büyük bir ofis kapasitesi olduğunu gözler önüne sermektedir. İstanbul ofis taşımacılığı hizmeti bu yüzden şehrin en önemli taşıma hizmetlerinden bir tanesi olmuştur. Firmamız siz değerli müşterilerine İstanbul ofis taşımacılığı hizmetini kusursuz ve güvenilir şekilde sunmaktadır. Özenli ve dikkatli çalışmamız sayesinde gerçekleştirmiş olduğumu ofis taşıma hizmetlerinde hep olumlu geri dönüşler aldık. Sizlere daima kusursuz hizmet verebilmek için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz.

En Güvenilen Ofis Nakliyesi Firması

ofisTaşımacılık sektörünün en zorlu hizmetlerinden bir tanesi olan ofis nakliyesi hizmeti firmamızın sizlere profesyonel olarak sunduğu hizmetlerden bir tanesidir. Nakliyat sektörünün en eski hizmetlerinden bir tanesi olan ofis nakliyesi hizmetinde faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri profesyonel olarak hizmet sunan firmamız Ege Tur Nakliyat firması ile sizlerde profesyonel hizmetleri en uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. İstanbul’un en güvenilen nakliye firmalarından bir tanesi olan Ege Tur Nakliyat firması ile haftanın her günü profesyonel ve kusursuz hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

EGETUR Nakliyat firması olarak sizlere İstanbul ili ve ilçelerinde ofis nakliyatı hizmetini tamamen profesyonel olarak sunmaktayız. Şehirde oluşan ofis bölgelerinde yüksek katlı binalar ofislere uygun olarak inşa edilmektedir. Firmamız bu bölgelere her gün ofis nakliyatı hizmeti veren firmalardan bir tanesidir. Ofisiniz yüksek katlarda olsa bile asansörlü nakliye araçlarımız ile birlikte eşyalarınızı güvenler yeni yerinize taşımaktayız.

Kusursuz Ofis Taşıma Hizmeti

ofisOfis taşıma hizmetini sizlere sunan sayılı firmalardan bir tanesi olan firmamız ile sizlerde İstanbul ili ve ilçelerinde kusursuz ofis taşıma hizmeti alabilirsiniz. Sektörün en tecrübeli firmalarından bir tanesi olarak sizlere sunduğumuz bütün hizmetlerde güvenilir ve kaliteli taşıma hizmeti verdiğimizi bilmenizi isteriz. Firmamız özellikle ofis taşıma hizmetinde göstermiş olduğu üstün başarı ile şehrin en önde gelen firmalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Ofis taşımacılığı hizmeti sırasında oluşabilecek hasarlara karşı eşyalarınız Allianz Sigorta güvencesi altında olup firmamız teminatındadır.

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, ofis taşıma hizmeti sunduğumuz kurumsal firmaların tarafımıza yazdıkları Tavsiye Mektuplarını inceleyebilirsiniz.

 • Ofis Taşımacılığında Ekspertiz Hizmetiniz Var Mı?
  Tarafımıza iletilen tüm ofis taşıma taleplerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız.
 • Ofis Taşıma Fiyatlarınız Ne Kadar?
  Ofis taşıma fiyatları detaylı ekspertiz sonucu belirlenmektedir. Ekspertiz için lütfen iletişime geçiniz.
 • Ofis Taşımacılığında Sigorta Hizmetiniz Var Mı?
  Tüm ofis taşıma hizmetlerimiz sigortalı olarak sunulmaktadır.
 • Şehirler Arası Ofis Taşıma Hizmetiniz Var Mı?
  İstanbul ve İzmir’den Türkiye’nin 81 iline şehirler arası hizmet sunuyoruz.
 • Ofis Taşımacılığında Referanslarınız Var Mı?
  Ana menüden referanslarımız sayfasını ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Menü