<

Blog

Ofis Taşıma

Posted by:

Ofis eşyası taşıma işlemi ev eşyasına göre daha komplike olan ve tecrübe isteyen bir taşıma şeklidir. Nakliye sektöründe ev taşımacılığından sonra en çok tercih edilen ve ihtiyaç duyulan ofis taşıma hizmeti profesyoneller tarafından verildiği sürece sorunsuz ve hasarsız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ancak amatör veya korsan bir nakliye şirketi ile bu hizmeti aldığınız da taşıma işlemi sizler için adeta bir çileye dönüşmektedir.

Ofis taşımacılığında en temel olan taşınılacak yerin önceden görülmesi ve detaylı bir çalışma planının yapılmasıdır. Özellikle büyük İş merkezleri ve çok katlı ofislerin bulunduğu şirket taşımalarında taşıma öncesi nakliye firması ekspertizi ile taşıma işlemini koordine eden firma sahibi veya çalışanının birlikle bir iş planı oluşturması gerek ve şarttır.

Çoğu zaman ofis nakliyesi, ev eşyası taşımacılığından daha basit görülse de uygulamada bu durumun böyle olmadığı anlaşılmaktadır. Çünkü ofisler ağır mobilyaların olduğu, de-montaj ve montaj işlemlerinin yoğun olduğu alanlardır.

Ofis eşyası taşınmalarında yapılan ekspertiz sonucu taşınılacak yerin kaç günde ve kaç personel ile taşınılması gerektiği tespit edilmektedir. Yapılan ekspertiz sonucu taşıma işlemi planlanan şekilde gerçekleşmekte olup zaman ve maliyetten tasarruf edilmiş olur.

Firmamız ofis taşıma işlemlerinde çalışma alanlarınızda bulunan tüm mobilya aksamının de-montaj ve montaj işlemlerinin yapılmasını, dosya ve klasörlerinizin sırasına göre kolilenmesini ve taşınacak yeni ofiste aynen kurulum ve yerleştirme işlemlerini yapmaktadır.

Taşıma işlemlerinde yeteri derecede personel bulundurulması, gerekli ekipmanın önceden tedarik işlemleri firmamızca karşılanmaktadır. Tüm eşyalarınız havalı naylon ve kraft kağıtlarla paketlenmekte ve yeni adresinizde istenilen yere yerleştirme ve kurulum işlemleri yapılmaktadır.

1997 yılından beri profesyonel ev ve ofis taşıma hizmetleri sunan firmamıza iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından ulaşabilir ve nakliye organizasyonunuzu önceden ayarlayabilirsiniz.

Aşağıda bazı Kurumsal Ofis Taşıma Referanslarımızı bulabilirsiniz. Diğer Referanslarımız için Referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir diğer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz olan Evden Eve Taşımacılık sayfamızı inceleyebilirsiniz.