Okul, dershane, üniversite gibi kamu ve özel kuruluşlara firmamız yer değişikliklerinde kendilerine sunduğu profesyonel taşımacılık hizmetleri ile çözüm ortağı olmaktadır.

Eğitim kurumu ve Üniversite taşımacılığında öncelikle taşınan yerin detaylı ekspertiz çalışması yapılır. Daha sonra kurumun talepleri doğrultusunda karşılıklı bir iş/taşıma planı oluşturulur.

Taşıma süreci kurum yetkilileri ve eğitmenler ile koordineli olarak bu plan doğrultusunda gerçekleştirilirken, gerekli organizasyon ve denetim de firma yetkililerimiz tarafından yapılır.

Eğitim Kurumu ve Üniversite taşımalarında en önemli husus, taşıma nedeniyle eğitime verilen arayı en aza indirgeyecek hızda ve verimde çalışmaktır.

Üniversite Taşımacılığı

Eğitim Kurumu ve Üniversite taşımalarında labarotuvarlar (fizik/ kimya /bilgisayar), kütüphaneler, elektronik eşyalar, faks/ fotokopi/ printer gibi cihazlar, işlemci odası (server, ups), evrak ve mobilyalar gereken özen ile kurumun tercihi doğrultusunda paketlenir ve taşınır.

Büyük parça eşyaların paketlenmesinde kraft baloncuklu naylon adını verdiğimiz özel malzememizden kullanılır. Hiçbir şekilde battaniye ile sarma işlemi uygulanmaz.

Eşyaların araç içi istifi ve bina içerisinde doğru dağılımı için paketlenen eşyalar üzerinde etiketleme yapılır. Taşınan ve/veya depolanan eşyaların detaylı envanteri tutulur.

Taşıma için gerekli olan Nakliye Sigortası tarafımızca yapılır.

Üniversite taşımacılığı hizmetimizde taşıma, yerleştirme, de-montaj ve montaj işlemleri bulunmaktadır. Üniversitenin herhangi bir bölümü, arşiv, kütüphane gibi tüm taşıma hizmetlerinde firmamız deneyim ve tecrübe sahibidir. Kurum taşımalarında güçlü referanslara sahip olan firmamız sizlere verdiği kaliteli hizmet ile taşıma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Referanslar sayfasında firmamızın çalıştığı kurum/kuruluşların firmamız hakkındaki tavsiye yazılarını okuyabilir ve bizimle çalışabilirsiniz.

Hizmet Alanlarımız

Menü