Nakliyat sektöründe en çok tercih edilen şüphesiz evden eve taşımacılık dalıdır. Günümüzde hemen hemen herkes ev taşıma işlemi olduğunda evden eve nakliyat firmalarını tercih etmektedir.

Herhangi bir işlem yapmadan evinizdeki eşyalarınızı aynen yeni taşınacağınız eve hasarsız ve sorunsuz gerçekleştirilmektedir.Evden eve nakliyat firması tercih edilirken ise mutlaka ve mutlaka Kurumsal ve Profesyonel çalışan Referanslı nakliye firmaları tercih edilmelidir. Zira sektörde internet ortamında çok sayıda korsan firma bulunmaktadır.Firmamız 1997 yılından beri İstanbul ve İzmir’de şehiriçi ve tüm Türkiye’ye şehirlerarası ev, ofis ve parça eşya taşıma hizmeti vermektedir.

Evden Eve Taşıma Paketleme -1

Evden Eve Taşıma Paketleme – 2

Hizmetlerimiz tam kapsamlı olup nakliye, taşıma, paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri firmamız tarafından titizlikle yapılmaktadır.Evden eve taşımacılık hizmetlerimizde büyük parça eşyalar için havalı naylon ve kraft kağıt, cam ve porselen eşyalarınız için beyaz kağıt paketleme malzemelerini kullanmaktayız. Askıdaki elbiselerinizi portatif askılı dolaplarda taşımaktayız. Taşıma işlemleri sırasında işçilik, de-montaj ve montaj, varış yerinde eşyalarınızın yerleştirme ve kurulum işlemleri yine tarafımızca yapılmaktadır.

Evden Eve Taşıma Paketleme – 3

Evden Eve Taşıma Paketleme – 4

Evden eve taşımacılık hizmetleriniz için firmamıza İstanbul veya İzmir şubelerimizden ulaşabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızdan taşınma işleminiz için bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Hizmet Alanlarımız

Menü