Asansörlü ev taşıma günümüzde kolay, hızlı ve güvenilir bir nakliye hizmeti için gerek ve şarttır. Yüksek katlara taşımalarda bina asansörlerinin taşımaya elverişli olmadığı zamanlarda asansörlü taşıma tercih edilerek hızlı, hasarsız ve kolay bir nakliye hizmeti alınmalıdır. Firmamız İstanbul ve İzmir başta olmak üzere taşıma gerçekleştirdiği tüm şehirlerde her zaman asansörlü nakliye hizmetini tercih etmektedir. Amacımız hizmet sunduğumuz siz değerli müşterilerimizin ev eşyalarının güvenli ve sorunsuz şekilde taşınmasıdır.

Asansörlü Nakliye Hizmetinden Nasıl Yararlanabiliriz?

Evinizi yada ofisinizi taşımaya karar verdiğiniz ilk andan itibaren firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Taşınacak binalarınızın yapısı ve bina çevresinin park durumunu incelemek üzere yapılan ekspertiz sonucu asansörlü nakliyenin gerçekleşmesi için hiçbir sorun olmaması durumunda taşımanızı istediğiniz gün ve saatte gerçekleştirmekteyiz.

Asansörlü Nakliyat İçin Merak Edilenler?

Asansörlü nakliyat hizmetinde en çok merak edilen güvenli olup olmadığıdır. Şüphesiz taşımanın sorunsuz ve hasarsız gerçekleşmesi herkes için aynı önemi taşımaktadır. Güvenli bir şekilde asansörlü nakliye kullanılması durumunda bina merdiveni veya bina asansörü kullanımına göre çok daha güvenli bir taşıma şeklidir.

Bir diğer merak edilen asansörlü taşımanın maliyetinin ne kadar olabileceğidir. Kısaca özetlemek gerekirse 3+1 bir ev eşyasının 4. yada 5. kata asansörsüz taşıma maliyeti asansörlü taşıma maliyetine eşdeğer olup kat durumlarının daha yüksek olduğu durumlarda ise fiyat avantajı oldukça avantajlıdır.

 

 

 

Hizmet Alanlarımız

Menü