Ev, ofis veya parça eşya taşımacılığında profesyonel nakliye hizmetini ancak kurumsal firmalar ile alabilirsiniz. Sektörde o kadar çok firma var ki hangisinin profesyonel hangisinin sıradan bir hizmet sunduğunu anlamanız epey güçtür. Karşınıza çıkan her web sitesinde mutlaka profesyonellikten bahsedilmektedir. Biraz daha ileriye giderek sektörün en iyisi olduklarını iddia etmektedirler. Hangi nakliye firmasının profesyonel taşıma hizmeti sunduğunu referanslarından ve tüketici yorumlarından anlayabilirsiniz.

İşini iyi yapan bir firma her zaman tavsiye edilir. Ayrıca profesyonel eşya taşımacılığı hizmeti sunan şirketler her türlü ekip, ekipman ve taşımacılık belgelerine sahip olup daha ilk görüşmenizde bunu sizlere hissettirmektedirler. Bizde EGETUR Nakliyat olarak 1997 yılından beri sunduğumuz nakliye hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize ev, ofis, parça ve asansörlü nakliye hizmetlerimizde uzman ekibimiz ile kullandığımız hijyenik paketleme malzemesi ve teknik donanımlarla sizlere profesyonel bir taşıma hizmeti vermenin gayreti içindeyiz.

Firmamız 23 yıllık zaman diliminde Türkiye’nin önde gelen birçok firmasına ofis taşıma hizmeti yanısıra personellerinin ev eşyası taşıma hizmeti sunmuştur. Referanslarımız sayfasında bizleri tercih eden firmaların tarafımıza yazıkları teşekkür mektuplarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca google işletme hesabımızdan taşıma işlemlerini gerçekleştirdiğimiz bireysel müşterilerimizin yorumlarını inleme fırsatı bulabilirsiniz.

Hizmet Alanlarımız

Menü