İstanbul Maltepe’de temeli atılan firmamız evden eve nakliyat, ofis, arşiv, parça eşya taşıma ve depolama hizmetleri yanı sıra birçok kurumsal taşımacılık hizmeti sunan profesyonel ve kurumsal bir nakliye şirketidir.

Geçmişten Günümüze Taşımacılık Serüvenimiz

k-31997 yılında İstanbul Maltepe’de şirket ortaklarımızdan Tekin ÇAÇANOĞLU önderliğinde evden eve nakliyat hizmeti sunmaya başlayan firmamız sadece 3 yıl gibi kısa bir sürede 2000 yılında Karşıyaka bölgesinde açmış olduğumuz ofisimiz ile İzmir halkına hızlıca profesyonel nakliye hizmetlerinde destek vermeye başladık.

İzmir şubemizin açılması ile beraberinde İstanbul-İzmir arası haftalık seferlerimiz ile karşılıklı evden eve nakliyat hizmeti ile artan talepler doğrultusunda parça eşya taşıma hizmetini sunmaya başladık. Böylelikle parça eşya taşıma hizmetimize ilk startı vererek günümüze kadar parça eşya nakliyesi hizmetini Türkiye’de profesyonelce gerçekleştiren ilk ve tek nakliyat firması olmanın gururunu yaşıyoruz.

İstanbul’da İlk Şube Açılışı

ito2004 yılına gelindiğinde İstanbul Avrupa yakası Levent ofisimizi hizmete açtık. Böylelikle artık tüm İstanbul halkına ulaşabilme imkanı bulma fırsatımız oldu. Çok geçmeden 2006 yılında Anadolu yakasında Kartal’da 2.000 m2 alan üzerine kurulu depolama merkezi ile ev eşyası depolama ihtiyacı olan müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

2007 yılında kurumsal bir kimliğe bürünen firmamız kurumsal şirketlere taşımacılık hizmetleri sunmaya başlamıştır. Gerçekleştirdiğimiz başarılı organizasyonlar sayesinde birçok kurumsal şirketin taşınmasını üstlendik. Günümüzde ev eşyası taşımacılığı ile paralel ofis taşıma hizmetini de sunuyoruz.

Bodrum Şubesinin Açılışı

marka

2010 yılında Ege bölgesinin parlayan beldesi olan Bodrum’da şubemizi hizmete açtık. Parça ve komple ev eşyası taşımalarımıza hız vererek sunduğumuz kaliteli hizmet ve müşterimize verdiğimiz güven ile İstanbul-Ege bölgesi arası en çok tercih edilen nakliyat şirketi olduk.

Firmamız EGETUR Nakliyat müşterilerine en iyi hizmeti taşıma, depolama da, paketlemede hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

Gelinen noktada Türkiye’nin en büyük nakliyat şirketlerinden biri olan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye devam edecektir.

PRENSİPLERİMİZ
• Kalite odaklı çalışma anlayışı
• Hizmette dürüstlük & açıklık
• Her alanda özverili çalışma
• İletişime verdiğimiz önem
• Duyarlı & disiplinli yönetim

VİZYONUMUZ
Yurt içinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek evden eve nakliyat sektöründe Türkiye’nin en iyilerinden olmak, ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ
Nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

Menü