İstanbul İzmir Parça Eşya Taşımacılığı

istanbul izmir parça taşımaİstanbul İzmir parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanarak bir ev eşyasına göre daha az miktardaki her türlü eşyanızı bizimle kolay, hızlı ve ekonomik taşıtabilirsiniz. Parça eşya taşımak için önceden özel bir nakliye aracı kiralanır ve eşyalar bu şekilde taşınırdı. Bunun nedeni ise o zamanlarda parça eşya taşıma hizmetinin tam olarak bilinmemesi gelmekteydi. Bu durum nakliye firmaları için olumlu olurken eşyasını taşıyan müşteriler için olumsuz bir durum teşkil etmekteydi. Çünkü az miktarlar için çok büyük nakliye maliyetleri ödemek zorunda kalınırdı.

Nitekim bu durum firmamızın başlattığı parça eşya taşıma hizmeti ile son buldu. Artık göndereceğiniz miktara göre ödeme yapıyor ve ek maliyetler ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik aynı zaman diliminde eşyalarınız sizlere teslim ediliyor.

İstanbul İzmir Arası Parça Eşyanız Mı Taşınacak?

Firmamız İstanbul ve İzmir şubeleri ile 2000 yılının başından beri yürütmüş olduğu parça ev eşyası taşıma hizmeti ile sektörde bir çok nakliye firmasına ilham kaynağı olurken, birçok müşterisine de ekonomik taşınmanın rahatlığını yaşatmaktadır. Bizimle çalışarak sadece taşıdığınız eşya kadar ödeme yapmaktasınız. Taşımak istediğiniz eşya listesini hazırlayarak işe başlayabilir, firmamızı arayıp bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

parça nakliyat

EGETUR Nakliyat olarak sektörde yıllardır İstanbul ve İzmir başta olmak üzere ülkemizin her yerine müşterilerimizin kısmi ev eşyalarını taşıma hizmeti vermekteyiz. Diğer nakliye firmalarından farklı olarak kendi özmal reklam ve logolu araçlarımız ile eşyalarınızı taşıyor ve her türlü paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri yine firmamız tarafından verilmektedir. İstanbul İzmir parça eşya taşıma hizmetleri için 444 9 069 çağrı merkezimizi arayarak sizlere 7/24 yardımcı olacak müşteri temsilcisi çalışanlarımız ile görüşerek bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Fiyatlandırmanın sağlıklı yapılması için lütfen eşya bilgilerinizi eksiksiz olarak tarafımıza iletiniz.

 • İstanbul İzmir arası ne sıklıkta parça eşya taşıyorsunuz?
  Her hafta mutlaka İstanbul-İzmir arası parça eşya taşıma servislerimiz olmaktadır.
 • İstanbul’dan İzmir’in tüm ilçelerine hizmet veriyor musunuz?
  Evet, İzmir merkez ve diğer tüm ilçelerine hizmet sunuyoruz.
 • İstanbul-İzmir arası kaç günde teslimat yapıyorsunuz?
  Eşyalarınızın sizden teslim alınması ile ortalama 2-3 gün içinde teslimat yapmaktayız.
 • Eşya taşıma sigortası yapıyor musunuz?
  Taşıdığımız tüm eşyalarınız Allianz Sigorta güvencesi ile teminatımızdadır.
 • Taşımaları kendi araçlarınızla mı gerçekleştiriyorsunuz?
  Tüm taşımaları kendi reklam ve logolu araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Kesinlikle taşeron kullanmamaktayız.

Hizmet Alanlarımız

Menü