<

Blog

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Posted by:

Parça eşya taşımak için önceden özel bir nakliye aracı kiralanır ve eşyalar bu şekilde taşınırdı. Bunun nedeni ise o zamanlarda parça eşya taşıma hizmetinin tam olarak bilinmemesi gelmekteydi. Bu durum nakliye firmaları için olumlu olurken eşyasını taşıyan müşteriler için olumsuz bir durum teşkil etmekteydi. Çünkü az miktarlar için çok büyük nakliye maliyetleri ödemek zorunda kalınırdı. Nitekim bu durum firmamızın başlattığı Parça Eşya Taşıma hizmeti ile son buldu. Artık göndereceğiniz miktara göre ödeme yapıyor ve ek maliyetler ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik aynı zaman diliminde eşyalarınız sizlere teslim ediliyor.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Firmamız İstanbul ve İzmir şubeleri ile 2000 yılının başından beri yürütmüş olduğu parça eşya taşıma hizmeti ile sektörde bir çok nakliye firmasına ilham kaynağı olurken, birçok müşterisine de ekonomik taşınmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Firmamız EGETUR Nakliyat, sektörde yıllardır İstanbul ve İzmir başta olmak üzere ülkemizin her yerine müşterilerimizin kısmi eşyalarını taşıma hizmeti vermekte. Diğer nakliye firmalarından farklı olarak kendi araç filosu ile eşyalarınızı taşıyor ve her türlü paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri yine firmamız tarafından verilmektedir.

İstanbul İzmir parça eşya taşıma hizmetleri için sizlere 7/24 yardımcı olacak müşteri temsilcisi çalışanlarımız ile görüşerek bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Fiyatlandırmanın sağlıklı yapılması için lütfen eşya bilgilerinizi eksiksiz olarak tarafımıza iletin.

Bize İstanbul veya İzmir şubelerimizin iletişim bilgilerini kurarak iletişime geçebilirsiniz. Taşınmanız da bizi tercih eden ve tavsiye eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Bir diğer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz olan İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat sayfamızı inceleyebilirsiniz.