Çeşme parça eşya taşıma hizmetimiz ile kısmi ev eşyalarınızı İstanbul-Ankara-Çeşme arası evden eve nakletmekteyiz. Türkiye’nin ilk ve halen tek parça eşya taşıma hizmeti sunan firması olan şirketimiz her hafta İstanbul, İzmir ve Ankara arası gerçekleştirdiği parça eşya taşıma servisleri ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde istediğiniz adrese nakliyesini yapmaktadır.

Sistemimiz Nasıl Çalışmakta?

İstanbul veya Ankara’dan Çeşme’ye taşınacak parça eşyalarınızın detaylı bir listesini çıkararak bizi arayabilir veya mail gönderebilirsiniz. Tarafımıza ulaşılan talepleriniz en doğru şekilde değerlendirilerek en ekonomik nakliye fiyatı sunulmaktadır.

1997 yılından beri evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız gerek komple ev taşımacılığında ve gerekse parça eşya taşımacılığında müşterisine her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Kullandığımız paketleme malzemesi ve çalıştırdığımız deneyimli ekip kadromuz ile eşyalarınızı %100 güvence ile yeni adreslerinize teslim etmekteyiz.

Çeşme parça eşya taşıma hizmetleri için http://parcaesyatasima.com.tr/cesme-urla-seferihisar-parca-tasima/ bağlantısını ziyaret ederek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat için 444 9 069 çağrı merkezimizden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hizmet Alanlarımız

Menü