1997 yılından beri profesyonel ev, ofis, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetleri sunan firmamız EGETUR Nakliyat ile tanışmış ve taşınmış olan müşterilerimizin tarafımıza yazdıkları yorumları inceleyebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

İşim gereği birçok kez taşıma işlemi gerçekleştirdim. Her seferinde nakliye firmalarının telefonda yada yüz yüze anlattıkları ile taşıma günü gerçekleştirilen hizmet arasında farklılık olmasına alışmıştım. En son taşınmamızı EGETUR Nakliyat ile gerçekleştirdik. Açıkcası yine aynı beklenti içindeydim fakat beni yanılttılar. Telefonda görüştüğüm Bayram bey ne anlattıysa taşıma günü arkadaşlar aynı işlemleri profesyonellikle gerçekleştirdiler. Emeği geçen herkese teşekkür ederim…

Bora YAMAN

Evden Eve Nakliyat

İnternette yapmış olduğumuz uzun bir araştırma sonucu birkaç firmadan teklif aldık. Teklifler arasında en tutarlı olan firma kesinlikle EGE TUR Nakliyat firmasıydı. İstanbul-Düzce arası fabrikamızın ve ofis eşyalarımızın taşınması sürecinde gösterdikleri ilgi, alaka ve personellerin taşıma konusundaki hassasiyetleri için tüm EGETUR Nakliyat ailesine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Yüksel AĞAOĞLU

Ofis Taşıma

Bu hafta İstanbul’dan Bodrum’a bir takım ev eşyalarımızı EGE TUR Nakliyat aracılığı ile taşıttık. Malumunuz salgın döneminde olduğumuz için tedirgindik lakin gelen arkadaşların gerekli önlemleri aldığını göründe içimiz rahatladı. Eşyalara gelince Bodrum’da olamadığımız için komşumuz kapıyı açtı. Her şey sorunsuz şekilde gerçekleşmiş. Kendilerine teşekkürlerimizi sunar, gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederiz.

Selçuk KÖSE

Parça Eşya Taşıma

Yaklaşık 3 yıl önce 2 kamyon ev eşyalarımızı İstanbul’dan Muğla Datça’ya Ege Tur Nakliyat ile gerçekleştirdik. İstanbul’da ve Datça’da çalışan personeller çoğu antika olan eşyalarımızı özenle taşıyıp, yerleştirdiler. Akabinde 2 kez daha parça eşya taşıma işlemimiz oldu. Söz verilen zamanda teslimat yapmaları ve güvenilir bir firma olmaları sebebi ile herkese tavsiye ederim.

Vet. Hekim İlhan GÖKGÖL

Şehirler Arası Nakliyat

Firmanızla İstanbul-Urla arası 2 kez olmak üzere eşyamızı ev eşyalarımızı taşıdık. İlk taşınmamızda daha önce yaşadığımız olumsuz tecrübelerden dolayı açıkcası biraz temkinli yaklaştık. Fakat firma yetkilisi Bayram beyin gerek taşıma öncesi ve gerekse taşıma işlemi süresince gösterdiği ilgi, alaka ve çalışan personellerin işinde uzman profesyoneller olması sorunsuz ve hasarsız bir taşınma gerçekleştirmemizi sağladı. İlk taşınma sonrası sizleri çevremdeki herkese tavsiye ediyoruz. Saygılarımızla,

Begüm POLAT

Parça Eşya Taşıma

Ege Tur ile İstanbul’dan Bodrum’a parça eşya göndermek üzere internette yaptığım araştırma sonucu yollarımız kesişti. Aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık. Daha sonra İstanbul’da çeşitli lokasyonlarda ve yine İstanbul-Bodrum arası birkaç kez parça ev eşya taşıma işlemi gerçekleştirdik. İşim gereği çoğu zaman nakliye esnasında yanlarında olmamama rağmen hiçbir sorun yaşamadık. Gerek nakliye zamanlamasına verdikleri özen ve gerekse ödeme kolaylığı sağladıkları için kendilerine teşekkür ederim.

Dr. Hayri UZEL

Parça Eşya Taşıma

İstanbul Maltepe’de bulunan 250 m2 ofisimizin bir kısmını Maslak ofisimize bir kısmını da İzmir fabrikamıza 3 gün gibi kısa sürede taşıyan EGE TUR Nakliyat yetkililerine ve çalışanlarına teşekkürlerimizi iletiyorum. Sürecin başından sonuna kadar bizimle iletişimde olan Bayram bey ve Tekin bey ile çalışan personellerin şefi Metin beye ayrıca teşekkür ederiz.

Avni KOLCUOĞLU

Ofis Taşıma

EGETUR Nakliyat ile tanışmamız yıllar öncesine dayanır. ilk olarak İstanbul’dan Bodrum’daki yazlığımıza kısmi bazı ev eşyalarımızı taşırken tanışmış olduk. Daha sonra kendileri ile İstanbul’da şehir içi nakliye başta olmak üzere defalarca nakliye işlemi gerçekleştirdik. Her seferinde aynı titizlik ve özenle eşyalarımızı sorunsuz şekilde taşındı. Teşekkürler.

Emel ÇELİK

Parça Eşya Taşıma

Menü