Antika eşya taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine göre daha özen ve farklı bir ince işçilik isteyen taşıma şeklidir. Bu taşımayı her nakliye firması veya herhangi bir kişi/kişiler ile yapamazsınız.

Profesyonel Antika Eşya Taşımacılığı

antikaAntikalar gerek maddi ve gerekse manevi değeri olan değerli eşyalardır. Çoğu eşya yapı itibari ve yapıldığı malzeme gereği ağır olabilmektedir. Taşımayı yapan personelin taşınılan eşyayı taşıma şekli dahi çok önemlidir. İşte bu yüzdendir ki firmamız Türkiye genelinde bu hizmeti almak isteyen müşterilerimize en iyi personellerimizi görevlendirmekte ve taşımalarını kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Sektörde antika taşımacılığı hizmeti verdiğini söyleyen fakat müşterisine hiçbir güvence sunmayan firmalar var maalesef. Firma araştırırken ince eleyip sık dokumanız da fayda vardır. Ayrıca kesinlikle ucuz fiyat veren firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde yaşayacağınız maddi ve manevi zararlarınız hayatınızda izi silinmeyecek anılar bırakabilir.

EGETUR Nakliyat Güvencesi İle Antika Taşıma Hizmeti

uluslar arasıFirmamız 1997 yılından beri ev, ofis, tablo ve antika eşya taşımacılığını %100 güvence ile vermekte ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde nakletmektedir. Taşınılacak antika eşyanız taşıma öncesi Avrupa’dan ithal havalı naylon malzemeden paketlenerek dış yüzeyinin tahriş olması engellenir. Ayrıca bu malzeme yüksek mukavemeti ile eşyalarınızı olası küçük darbelere karşı korumaktadır.

Antika eşyalarınızı bize emanet edin, gözünüz arkada kalmasın. Gerek şehir içi ve gerekse şehirler arası taşımalarınız da firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Lütfen bizi aramadan kararınızı vermeyin. Firmamızın antika taşımacılığı hizmetleri ile ilgili görselleri ve basında çıkan haberlerini İnstagram ve Facebook sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Antika Eşya Taşıma Aşamaları

1- Taşınılacak ürünün rahat ve kolay taşınması için de-montajının yapılması.

2- Özel ambalajlama malzemeleri kullanılarak ürünün ambalajlanması yapılır.

3- Ambalajlanma işlemleri son bulduktan sonra ürün özel olarak imal edilmiş sandıklar içerisine konulur.

4- Taşıma işlemi titizlikle gerçekleştirilir.

Hizmet Alanlarımız

Menü