Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

 1. Egetur Nakliyat
 2. Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmeti alınırken firma seçimi çok önemlidir. Evden eve nakliyat sektöründe yaşanan olumsuz tecrübelere bakıldığında firmaların %80’i müşterisine iyi bir nakliye hizmeti vermediği açıkça anlaşılmaktadır. Bunun nedeni ise korsan firmaların çokluğundan dolayı rekabet ortamının adilce olmadığıdır.

paketleme şehir içiGünümüzde nakliye sektörü 3 bölüme ayrılmış durumda. Birincisi hiç aracı dahi olmayan sadece web sitesi sayesinde internet ortamında müşteriye ulaşan kişiler, İkincisini belli bir alt yapısı olmayan ya amatör çalışan yada taşeronculuk yapan firmalar, üçüncüsü ise müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal nakliye firmaları oluşturmaktadır. Ve maalesef ki nakliye ihtiyacı olan müşterilerin %90’ı 1. ve 2. seçenekteki korsan ve amatör nakliye firmalarını tercih etmektedirler. Tercihler bazen bilinçli, bazense bilinçsiz olarak yapılmaktadır. Sonuç olarak bu firmalar ile eşyalarını taşıtanların %90’ından fazlası taşımalarında sorun yaşamaktadır. Sizlerde eşyalarınızı korsan yada taşeron çalışan firmalar ile taşıtıp yaşanabilecekleri göz önünde bulundurmak istemiyorsanız Kurumsal nakliye firmalarını tercih etmelisiniz. Bu tercih daha kolay ve rahat bir taşınmanın gerçekleşeceği anlamına gelmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

parsiyelFirmamız 1997 yılında kurulmuş olup geniş araç filosu ve tecrübeleri personelleri ile müşterisine profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Paketleme olarak en iyi paketleme sistemi olan iç tarafı kraft kağıttan yapılma havalı naylonları kullanan firmamız evinizde bulunan tüm eşyalarınızı bu malzemeden paketleme yapmaktadır. Mobilya de-montaj ve montaj işlemleri yine firmamızca gerçekleştirilmek olup gardolaplarınız içerisindeki askılıklarınız özel askılı elbise dolapları ile taşınmaktadır.

Evinizdeki tüm kırılacak, kitap, vazo, çerçeve gibi eşyalarınız tarafımızca paketlenerek karton kolilere yerleştirilir ve üzerlerine oda ismi yazılarak numaralandırılır. Beyaz eşyalarınızın de-montajı ve yeni evde tesisatlarının hazır olması durumunda bağlantı işlemleri yine tarafımızca verilmektedir. Tarafımızca verilmeyen hizmetler; elektrik bağlantısı (avize montajı) ve matkap gerektiren duvar monte işlemleri.

Sigortalı Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler arası sunduğumuz tüm hizmetlerimiz Allianz Sigorta güvencesindedir. Eşyalarınızın araca yüklenmesi ile başlayan süreç teslimata kadar geçerli olup, taşıma sigortasını istisnasız tüm nakliye operasyonlarımızda yapmaktayız. Her hafta İstanbul’dan İzmir, Ankara ve Antalya’ya şehirler arası nakliyat seferlerimiz vardır. Erken rezervasyon ile indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 • Şehirler arası nakliyat fiyatlarınız ne kadar?
  Fiyatlandırma birçok parametreye göre değişkenlik gösterdiği için buradan fiyat veremiyoruz. Şehirler arası eşya taşıma fiyatlarımız için lütfen iletişime geçiniz.
 • Şehirler arası nakliyat sigortası yapıyor musunuz?
  Firmamız istisnasız tüm şehirler arası taşıma işlemlerinde sigorta yaptırmaktadır.
 • Tüm illere hizmet veriyor musunuz?
  İstanbul ve İzmir’den Türkiye’nin 81 iline şehirler arası nakliyat hizmeti veriyoruz.
 • Eşyalarımız kaç günde teslim edilir?
  0-700 km uzaklıktaki mesafelerde 2 gün 700 km üzeri mesafelerde ise 3 günde eşyalarınız tarafınıza teslim edilir.
Menü