EGETUR Nakliyat olarak İstanbul, İzmir ve Bodrum ofislerimiz ile ortak yürütmüş olduğumuz çalışmalar ile İstanbul, İzmir, Bursa, Balıkesir, Muğla, Aydın, Ankara ve Antalya başta olmak üzere yurdun her bölgesine şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.

2000 yılında başlatmış olduğumuz parça eşya taşıma hizmetimiz ile bugüne kadar on binlerce müşterimizin kısmi ev eşyalarının taşınmasını başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Özellikle yaz sezonunda İstanbul’dan Ege ve Akdeniz bölgesine yoğun bir çalışmamız olmakta. Her hafta düzenlediğimiz servislerimiz ile eşyalarınızı evinizden alıp maksimum 2-3 günlük kısa bir sürede taşınmasını istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Üstelik her türlü mobilya de-montaj ve montajı, paketleme, taşıma ve sigorta dahil hizmet vermekteyiz.

Parça Eşya Taşıma Hizmetinden Yararlanmak İçin Ne Yapmalı?

parça nakliyesiÖncelikle taşınılacak eşyalarınızın bir listesini çıkarmanızı öneririz. Çünkü fiyatlandırmada eşya miktarı en önemli bir kriterdir. Taşıma gününüzden 1 hafta öncesinden bizimle iletişime geçerek eşyalarınızın teslim alınacağı il ve ilçeyi, eşyalarınızın detaylı bir listesini ve eşyaların taşınılacağı katları (asansör olup-olmadığı) ve eşyalarınızın teslim edileceği il veya ilçeyi belirtmeniz durumunda müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere fiyatlandırma konusunda yardımcı olacaklardır.

Ayrıca Facebook, İnstagram ve Twitter sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel seferlerimiz ile ilgili bilgi edinebilir ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılmakta?

taşımaFirmamız gelen talepleri bir havuzda toplamakta ve daha sonra bölge bölge ayırarak taşıma güzergahlarını belirlemekte. Gidilecek güzergahta talep sayısı ve eşya miktarına göre araç seçimi yapılmakta olup eşyalar teslim güzergahına göre araca yüklenmektedir. Eşyalarınız genellikle hareket tarihinden 2-3 gün önceden tarafınızdan teslim alınarak depolarımızda muhafaza edilmektedir. Teslimat güzergahına göre araçlarımıza yüklenen eşyalarınız tarafınıza teslim edilmek üzere yola çıkar. Daha iyi anlaşılması adına aşağıda bir örnekle açıklama yaptık.

İstanbul’dan Edremit, Ayvalık, Dikili, İzmir, Aydın, Kuşadası, Milas ve Bodrum’a talepte bulunan müşterilerimiz olsun. Burada 2 türlü seçenek var. Birincisi tüm bu eşyalar bir araca sığması durumunda (buna deneyimli ekibimiz karar vermekte) İstanbul’dan hareket eden araç önce Balıkesir Edremit üzeri Ayvalık, Dikili bölgelerini teslim ederek İzmir, Aydın güzergahını takip ederek Kuşadası, Milas ve Bodrum’a teslimat yapmakta. İkinci seçenek eşyaların tek araçla taşınmasının mümkün olmaması durumunda Edremit, Ayvalık, Dikili ve İzmir teslimatları araçla Aydın, Kuşadası, Milas ve Bodrum teslimatları farklı bir araçla gerçekleştirilmekteyiz.

Müşterilerimiz tarafından en sık sorulan soruları aşağıda sizler için derledik.  Daha kapsamlı bilgi için parça eşya taşıma hizmetleri için hazırladığımız https://parcaesyatasima.com.tr web sitemizi inceleyebilir veya bizi arayabilirsiniz.

 • Şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatlarınız ne kadar?
  Fiyat eşya miktarı, kat durumları ve taşınacak mesafeye göre hesaplanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
 • Tüm şehirlere parça eşya taşıma hizmeti sunuyor musunuz?
  İstanbul ve İzmir merkezlerimizden diğer tüm illerimize hizmet vermekteyiz.
 • 1+1 az eşyam var, bunu parça eşya olarak taşıtabiliyor muyuz?
  Az miktardaki eşyalarınızı parça eşya taşıma sistemimizden yararlanarak uygun fiyata taşıtabilirsiniz.
 • Taşıma sigortası yapıyor musunuz?
  Şehirler arası tüm taşımalarda eşyalarınız Allianz güvencesi sigortalanmaktadır.
 • Eşyalarımız taşınırken zarar görür veya kaybolur mu?
  Hiç endişe etmenize gerek yok. Firmamız 23 yıllık deneyimi ve Türkiye’nin tek parça eşya taşıma firması olması sebebi ile eşyalarınızı hasarsız ve eksiksiz tarafınıza teslim etmektedir.

Hizmet Alanlarımız

Menü