İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat hizmeti almak üzere internette araştırma yapıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmeti TÜİK (Türkiye İstatistik Kurumu) verilerine göre günümüzde en yoğun taşımacılık hizmetlerinin gerçekleştiği rotalardan biridir. İstanbul ve İzmir ofislerimiz ile gerçekleştireceğiniz ev, ofis veya parça eşya taşımalarınız da sizlere profesyonel çözüm ortağı olmaya hazırız.

İstanbul İzmir Arası En Çok Tercih Edilen Nakliyat Firmasıyız

istanbul izmir2000 yılında İzmir ofisimizin hizmete geçmesi ile İstanbul İzmir arası yoğun bir iş temposuna giren firmamız günümüzde İstanbul İzmir arası en çok tercih edilen nakliye şirketidir. Firmamızı tercih etmeniz için birçok nedenimiz var. Gerçekleştirdiğimiz başarılı nakliye organizasyonları sayesinde İstanbul ve İzmir arası evden eve nakliyat hizmetlerinde birçok müşterimizin değişmez nakliye firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön pIanda tutan firmamız son zamanda nakliye firmalarına yaşanan güvensizlik ortamını ortadan kaldırmak adına müşterilerine iş bitiminde ödeme garantisi vermektedir. Nakliye işlemlerinizde anlaşmamız sözleşme esnasında yapacağınız ön ödeme (kapora) hariç herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Eşyalarınızı teslim aldıktan sonra ödemenizi yaparak taşıma işleminizi sonlandırmaktayız.

İstanbul İzmir Ev Taşıma Hizmetleri

İstanbul İzmir evden eve nakliyat ve parça eşya taşımalarınızı 1 hafta öncesinden rezervasyon yaptırarak uygun taşıma maliyetlerine eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. İstanbul ve İzmir arası profesyonel ev eşyası taşımacılığını veren firmamız son model araç filosu ve deneyimli personel kadrosu ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktadır.

Gelişen çağa ayak uyduran firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önemle geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir. Doğru nakliye firması tercihinde bulunmanız adına sizleri de firmamızdan taşıma işleminiz için bilgi ve fiyat almanızı tavsiye ediyoruz. Sizleri telefonda karşılayacak müşteri temsilcisi çalışanlarımız her konuda sizlere yardımcı olacaklardır.

Nakliye firması tercihinizde firmanın kurumsal olması ve K-3 yetki belgesine sahip olmasına dikkat ediniz. Firmamızın İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi direk olarak https://egeturnakliyat.com.tr adresinden alabilirsiniz.

İstanbul İzmir arası nakliye işlemlerinde en sık sorulan soruları aşağıda sizin için derledik. Diğer tüm soru ve görüşleriniz için bizi arayabilirsiniz.

 • İstanbul İzmir arası taşımalarda ekspertiz hizmetiniz var mı?
  Tüm nakliye organizasyonlarında ücretsiz ekspertiz hizmetimiz vardır.
 • İstanbul İzmir arası ev taşıma fiyatlarınız ne kadar?
  İstanbul İzmir arası ev taşıma fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen firmamızı arayınız.
 • İstanbul İzmir ev taşıma kaç günde gerçekleşiyor?
  Taşıma işlemleri 2 günde gerçekleştirilip eşyalarınız tarafınıza teslim edilmektedir.
 • İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma hizmetiniz var mı?
  Her hafta İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma hizmetimiz vardır.
 • İstanbul İzmir evden eve nakliyat sigortanız var mı?
  Tüm taşımalarda eşyalarınız Allianz Sigorta güvencesi altındadır.

Hizmet Alanlarımız

Menü