Değerli müşterilerimiz evcil hayvan taşımacılığı hizmetini sadece İstanbul’dan Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın ve Muğla illerine gerçekleştirmekteyiz. Lütfen farklı iller için teklifte bulunmayınız.

Evcil Hayvan Taşımacılığı

Evcil hayvan taşıma hizmetini İstanbul, Bursa, Balıkesir, İzmir, Aydın ve Muğla arasında gerçekleşecek ev taşıma işlemlerinize ek olarak sunmaktayız. Şehirler arası evinizi taşıdığınızda evcil hayvanlarınız içinde bizden destek alabilirsiniz. Firmamız can dostlarınız için özel araçlarla transfer işlemini gerçekleştirmektedir.

Evcil Hayvan Taşıma

Taşıma yaparken aynı anda eşyalarınız ile birlikte evcil hayvanlarınız da %100 güvenli bir şekilde yeni adresinize veteriner hekim kontrolünde tarafınıza ulaşımı sağlanmaktadır. Özel kafesler sayesinde kedi, köpek, papağan gibi evcil hayvanlarınızı 24 saat gibi kısa sürede tarafınıza teslimatlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Evcil hayvanlarınız için özel VİP servisimizde bulunmaktadır. Panelvan araçlarımızla gerçekleştirdiğimiz taşımalarda sizlerde eşlik edebilirsiniz. VİP servis hizmeti ile beklemenize gerek kalmayacaktır.

Evcil Hayvan Taşıma Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evcil hayvan taşıma hizmeti normal taşıma hizmetlerinde oldukça farklıdır. Öncelikle bir canlı taşıdığınız bilmeniz gerekmektedir. Bu yüzden normal nakliye araçları ile asla evcil taşıma hizmeti verilmeyeceğini, bu şekilde hizmet vermeye çalışan firmalar ile asla çalışılmaması gerektiğini bilmeniz oldukça önemlidir. Evcil hayvan taşımacılığı vereceğiniz nakliye araçları normal araçlardan biraz farklıdır. Belirli bir bölüm açık olmak zorundadır. Taşıdığınız hayvanları gideceği yere canlı teslim etmek zorundasınız. Ayrıca firma olarak evcil hayvan taşıyabilir iznine sahip olmanız gerekmektedir. Hizmet alacağınız firmadan mutlaka bu belgeyi görmek isteyiniz.

  • Şehirler arası evcil hayvan taşıma ücretleri ne kadar?
    Fiyatlar dönemsel değişkenlik gösterdiği için taşıma ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.
  • Her zaman servisiniz oluyor mu?
    Her hafta mutlaka İstanbul-Ege bölgesi arası servislerimiz olmakta.

Diğer nakliye hizmetlerimiz için lütfen https://egeturnakliyat.com.tr/ web adresimizi inceleyiniz.

Hizmet Alanlarımız

Menü