İstanbul Bodrum arası evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma hizmetleri almak isteyen müşterilerimizin firmamıza daha kolay ulaşabilmeleri adına oluşturduğumuz bu sayfamızda İstanbul Bodrum arası nakliye hizmetlerimiz hakkında sizlere detaylı bilgi verilecektir.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

bodrum tasimaFirmamız, İstanbul (Maltepe ve Levent) ve Bodrum şubelerimize talepte bulunan tüm müşterilerimize komple ve parsiyel eşya nakliyelerinde çözüm ortağı olmaktadır. Taşıma işleminizin netleşmesi ile taşıma tarihinden 1 hafta öncesinden firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda telefonda yada ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile fiyatlandırma yapılır ve taşıma işleminiz sizlerin istediği zaman için organize edilir.

İstanbul – Ege bölgesi arası gerçekleşen taşımalarda en çok tercih edilen taşımacılık şirketi olan firmamız konusunda uzman ekibi, son model nakliye araçları, kullanmış olduğu hijyenik paketleme malzemeleri ile eşyalarınızı zamanında, rahat ve hasarsız şekilde taşımaktadır.

İstanbul Bodrum Arası Ev Taşıma

Firmamız ev eşyası taşımalarında tam kapsamlı çalışmaktadır. Hizmetlerimiz içerisinde tüm eşyalarınızın havalı naylonlarla paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montajı, beyaz eşyalarınızın sökme ve yeni evde bağlantılarının yapılması, askıdaki elbiselerinizin özel askılı dolaplarla taşınması, tüm mutfak ve salon cam ve porselen eşyalarınızın paketlenip karton kolilere yerleştirilmesi bulunmaktadır. 1997 yılından bugüne kadar her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlerin istekleri doğrultusunda çalışma yapan tek evden eve nakliyat firmasıdır.

İstanbul Bodrum Arası İstediğimiz Zaman Taşıma Yapıyor Musunuz?

parça nakliyat

Komple ev taşımalarında taşıma tarihinden en az 1 hafta öncesinden bilgi vermeniz durumunda istediğiniz tarihe taşıma işleminizi organize etmekteyiz. Parça eşya taşımalarında ise yine 1 hafta öncesinden bilgi vermeniz ve taşıma tarihi ile ilgili 3-4 günlük opsiyon bırakmanız durumunda eşyalarınız tarafınızdan teslim alınıp en geç 2 gün içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir.

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat hizmetleri için sıkça sorulan soruları sizler için derledik. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya sosyal medya ağlarından olan Facebook sayfamızı takip ederek günlük ve haftalık gerçekleşen nakliye organizasyonlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

– İstanbul Bodrum Arası Firmanızı Neden Tercih Etmeliyiz?
İstanbul, İzmir ve Bodrum merkezli bir firma olmamız ve 23 yılı aşkın deneyimimiz ile Bodrum’u bilen bir firma ile taşınmanız sizlerin avantajı olacaktır.

– İstanbul Bodrum Arası Nakliye Fiyatlarınız Ne Kadar?
Nakliye fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

– İstanbul Bodrum Arası Parça Eşya Taşıyor Musunuz?
Firmamız her hafta İstanbul Bodrum arası parça eşya taşıma hizmeti vermektedir.

– Taşınan Eşyaların Sigortası Yapılıyor Mu?
Firmamızca taşınan tüm ev eşyalarınız Allianz sigorta güvencesinde olup, sigortasız taşıma yapmamaktayız.

Hizmet Alanlarımız

Menü