<

Blog

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

Posted by:

İstanbul Bodrum arası evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma hizmetleri almak isteyen müşterilerimizin firmamıza daha kolay ulaşabilmeleri adına oluşturduğumuz bu sayfamızda İstanbul Bodrum arası nakliye hizmetlerimiz hakkında sizlere detaylı bilgi verilecektir.

Firmamız Bodrum, İstanbul (Maltepe ve Levent) şubeleri ile tüm müşterilerimize komple ve parsiyel eşya nakliyelerinde çözüm ortağı olmaktadır. Taşıma işleminizin netleşmesi ile taşıma tarihinden 1 hafta öncesinden firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda telefonda yada ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile fiyatlandırma yapılır ve taşıma işleminiz sizlerin istediği zaman için organize edilir.

Taşıma Hizmetlerimizde Neler Var?

Firmamız ev eşyası taşımalarında tam kapsamlı çalışmaktadır. Hizmetlerimiz içerisinde tüm eşyalarınızın havalı naylonlarla paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montajı, beyaz eşyalarınızın sökme ve yeni evde bağlantılarının yapılması, askıdaki elbiselerinizin özel askılı dolaplarla taşınması, tüm mutfak ve salon cam ve porselen eşyalarınızın paketlenip karton kolilere yerleştirilmesi  bulunmaktadır. Firmamız olası kazalara karşı tüm şehirler arası taşımalarda eşyalarınızı sigortalamaktadır.

1997 yılından bugüne kadar her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlerin istekleri doğrultusunda çalışma yapan tek evden eve nakliyat firmasıdır.

İstediğimiz Zaman Taşıma Yaptırabiliyor muyuz?

Komple ev taşımalarında taşıma tarihinden enaz 1 hafta öncesinden bilgi vermeniz durumunda istediğiniz tarihe taşıma işleminizi organize etmekteyiz. Parça eşya taşımalarında ise yine 1 hafta öncesinden bilgi vermeniz ve taşıma tarihi ile ilgili 3-4 günlük opsiyon bırakmanız durumunda eşyalarınız tarafınızdan teslim alınıp engeç 2 gün içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir.

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat hizmetleri için firmamıza aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Anadolu: (0216) 383 10 90
İstanbul Avrupa: (0212) 264 13 92
Bodrum Şube: (0252) 413 34 35

Bir diğer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz olan Sigortalı Taşımacılık sayfamızı inceleyebilirsiniz.