İzmir İstanbul ev taşıma işlemleri için önceden tahmini bir fiyat vermek çok doğru bir yaklaşım olmaz. Daha önce birçok yazımızda da belirttiğimiz gibi ev taşıma işlemi birçok değişkene bağlı olduğundan maalesef müşterilerimize eşya bilgisi olmadan fiyat vermemiz çok sağlıklı olmaz.

bodrum tasimaWeb sitelerinde nakliye fiyatlarını yazan firmalara da güven duymayın. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi ev taşıma standart bir işlem olmadığından verilen fiyatlar çok sağlıklı olmamaktadır. Örneğin 3+1 eşya için web sitesinde 4.500 TL yazan bir firma taşıma esnasında sizden hiç bahsetmediği farklı taleplerde bulunabilir. 3+1 daire için 4.500 TL rakamını 90 m2 bir ev için her iki lokasyonda taşımanın giriş katlarda olacağını ön görerek vermiş olabilir. Sizin eviniz 120 m2 ve katlarınız yüksek olması durumunda yazılan bu rakam sadece bir yanıltmadan ibaret olacaktır.

İzmir İstanbul Ev Taşıma Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

En doğru fiyatlandırma yapılabilmesi için firmanın sizlere soracağı aşağıdaki soruların cevabını tam alması veya eşyalarınızı gelip yerinde görmesi ile ortaya çıkacaktır.

1- Eşyalarınız kaç oda+salondan (veya m2) oluşmaktadır.
2- Taşınılacak eşyalarınız kaçıncı katta bulunuyor ve yük taşıma asansörü var mı?
3- Taşınacağınız adreste eşyalar kaçıncı kata çıkarılacak ve yük asansörü var mı?
4- Evinizde para kasası veya piyano gibi ağır eşyalar bulunuyor mu?
5- Her iki lokasyonda taşıma aracı bina kapısına kadar yanaşabiliyor mu?
6- Mutfak ve salonda bulunan cam ve porselen eşyalarınız ile diğer ufak tefek eşyalarınız paketlenmiş mi?
7- Eşyalarınız yeni mi yoksa en az 1 taşıma gerçekleştirilmiş mi?
8- Evinizde antika veya tarihi eser niteliğinde eşya bulunuyor mu?

Tüm bu soruların cevabını aldıktan sonra nakliye firması sizlere fiyatlandırma yapabilir. Böylelikle en doğru fiyatlandırma yapılarak taşıma işleminiz sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

İzmir İstanbul Ev Taşıma Süreci

evden eveİzmir İstanbul arası ev taşımalarda en uygun fiyata taşınmak için firmamızla 1 hafta öncesinden iletişime geçerek taşıma işleminizi ekonomik fiyatlara organize edebilirsiniz. İzmir-İstanbul arası haftada ortalama 4-5 sevkiyat gerçekleştiren firmamız bu sayede taşıma işlemlerinizi %25’e varan indirimli fiyatlara gerçekleştirmektedir. Firmamızla anlaşma sağlamanız durumunda belirtilen gün ve saatte deneyimli ekibimiz adresinizde hazır olacaktır. Eşyalarınız de-monte edilerek paketleme işlemi gerçekleştirilir. Tüm paketleme işlemi bittikten sonra araca yükleme safhasına geçilir. Oturduğunuz binada yük asansörü bulunmadığı durumlarda dış cephe asansörü kurulumu yapılarak kolay, hızlı ve rahat bir taşınma gerçekleştirilir.

Tamamlanan yükleme sonrası aracımız harekete geçmekte ve ertesi gün belirtilen saatte eşyalarınızı tarafınıza teslim etmek üzere adresinize varmış olur. İstanbul ekibimizden personellerimiz eşyalarınızı titiz ve özenli bir şekilde evinize taşır ve tüm kurulum işlemlerinizi profesyonellikle gerçekleştirir.

Hizmet Alanlarımız

Menü