Günümüzde evden eve nakliyat firması tavsiye etmek neredeyse imkansız hale gelmiştir. Nakliye sektöründe yaşanan o kadar çok olumsuzluklar var ki tavsiye edeceğiniz firmanın sizi mahçup etmemesi gerekmektedir.

Sektörümüzde işini ciddi anlamda layıkı ile yerine getiren ve amaçları sadece para kazanmak olmayıp, müşteri memnuniyetine önem veren ve taşıma işlemi için kendilerine başvuran müşterilerine çözüm ortağı olan ender sayıda evden eve nakliyat firması mevcuttur.

Bunun aksine amaçları sadece para kazanmak, müşteri memnuniyeti gözetmeyen, taşıdığı eşyayı önemsemeyen ve gelecek kaygısı olmayan kişi ve firmaların sayısı çoğunluktur. Maalesef sektörde denetleme mekanizması olmadığından her geçen gün mağduriyetler ve şikayetler artmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Evden eve nakliyat hizmeti alacak olan müşterilerimize firmamızın tavsiyesi öncelikle çevrenizden destek almanız olacaktır. Çalışılmış ve tanınan bir firma ile internette araştırdığınız firma arasında farklılıkların olabileceğini ön görebilirsiniz. Bir taraftan denenmiş ve bilinen bir firma varken diğer tarafta sadece telefon konuşması ve web sitesindeki görseller bazı alınarak tercih edilmiş fakat nasıl bir hizmet sunacağı bilinmeyen firma arasında tercihiniz daha önce çalışılmış firmadan yana olmalıdır. Tabi burada memnuniyet çok önemli. Taşınan kişinin memnun kalması ve size taşındığı nakliye firmasını tavsiye etmesi gerek ve şarttır. Aksi taktirde memnun kalınmayan bir firmayı tekrar denemek işinizi şansa bırakabilir.

Çevrenizde destek alacağınız bir arkadaşınız yoksa yapılacak işlem internet üzerinde kurumsal ve profesyonel çalışan firmaları araştırmaktır. Araştırmanızı sadece firmanın internet sitesinde yazılanlara göre değil farklı bakış açılarıyla yapabilirsiniz. Örneğin firmanın yetki belgesini görmek istemeniz, firmayı İstanbul Ticaret Odasında sorgulamanız, sözleşme yapıp yapmadığı sormanız ve taşıma için kullanılan aracın reklam ve logolu olmasını istemeniz gibi. Tüm bu şartları sağlayan firmalar ile gönül rahatlığıyla ev taşıma işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Evden eve nakliyat hizmetlerini 1997 yılından beri sunan firmamız EGETUR Nakliyat, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti ve çabası içindedir. Amacımız adımızı gelecek nesillere taşıyabilmek ve sektörde her zaman en iyi firmalar arasında ismimizin anılmasını sağlamaktır.

Firmamızın referanslarını ve tavsiye yazılarını okuyarak bizimle çalışmaya karar vermeniz durumunda iletişim sayfamızdan iletişim numaralarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Herkese Sorunsuz ve Hasarsız Taşınmalar Dileriz…

Hizmet Alanlarımız

Menü