Günümüzde evden eve nakliyat firması tavsiye etmek neredeyse imkansız hale gelmiştir. Nakliye sektöründe yaşanan o kadar çok olumsuzluklar var ki tavsiye edeceğiniz firmanın sizi mahçup etmemesi gerekmektedir. Sektörümüzde işini ciddi anlamda layıkı ile yerine getiren ve amaçları sadece para kazanmak olmayıp, müşteri memnuniyetine önem veren ve taşıma işlemi için kendilerine başvuran müşterilerine çözüm ortağı olan ender sayıda evden eve nakliyat firması mevcuttur.

Bunun aksine amaçları sadece para kazanmak, müşteri memnuniyeti gözetmeyen, taşıdığı eşyayı önemsemeyen ve gelecek kaygısı olmayan kişi ve firmaların sayısı da çoğunluktur. Maalesef sektörde denetleme mekanizması olmadığından her geçen gün mağduriyetler ve şikayetler artmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Tavsiyesi

istanbul izmir parça taşımaEvden eve nakliyat hizmeti alacak olan müşterilerimize firmamızın tavsiyesi öncelikle çevrenizden destek almanız olacaktır. Çalışılmış ve tanınan bir firma ile internette araştırdığınız firma arasında farklılıkların olabileceğini ön görebilirsiniz. Bir taraftan denenmiş ve bilinen bir firma varken diğer tarafta sadece telefon konuşması ve web sitesindeki görseller bazı alınarak tercih edilmiş fakat nasıl bir hizmet sunacağı bilinmeyen firma arasında tercihiniz daha önce çalışılmış firmadan yana olmalıdır. Tabi burada memnuniyet çok önemli. Taşınan kişinin memnun kalması ve size taşındığı nakliye firmasını tavsiye etmesi gerek ve şarttır. Aksi taktirde memnun kalınmayan bir firmayı tekrar denemek işinizi şansa bırakabilir.

Çevrenizde destek alacağınız bir arkadaşınız yoksa yapılacak işlem internet üzerinde kurumsal ve profesyonel çalışan firmaları araştırmaktır. Araştırmanızı sadece firmanın internet sitesinde yazılanlara göre değil farklı bakış açılarıyla yapabilirsiniz. Örneğin firmanın yetki belgesini görmek istemeniz, firmayı İstanbul Ticaret Odasında sorgulamanız, sözleşme yapıp yapmadığı sormanız ve taşıma için kullanılan aracın reklam ve logolu olmasını istemeniz gibi. Tüm bu şartları sağlayan firmalar ile gönül rahatlığıyla ev taşıma işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

En Çok Tavsiye Edilen Nakliyat Şirketiyiz

Ülkemizin en büyük metropol şehirlerinden ikisi olan İstanbul ve İzmir’de ofislerimizin bulunmasından kaynaklı gerek şehir içi ve gerekse şehirler arası taşımalarda ençok tercih nakliyat şirketiyiz. Bunda elbette sunduğumuz kaliteli hizmet ve müşterimize karşı dürüst olmamız yatmaktadır. EGETUR Nakliyat ailesi olarak her zaman müşteri paradan önce gelmiştir. Şehirler arası evden eve taşımacılık alanında tavsiye firmamız için çok önemli bir süreçtir. Evden eve nakliye organizasyonları için firmamızın şehirlerarası taşımacılık alanı ile alakalı evden eve nakliyat tavsiye sayfasına giriş yaparak detayları alabilirsiniz. Ayrıca firmamızın facebook adresimizi takip ederek şehirler arası seferlerimiz ve avantajlı fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Firmamızın kurumsal referanslarını ve tavsiye yazılarını okuyarak bizimle çalışmaya karar vermeniz durumunda iletişim sayfamızdan iletişim numaralarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

  • Kurumsal referanslarınıza nasıl ulaşabiliriz?
    Referanslarımız sayfasından kurumsal referanslarımızı ve tavsiye mektuplarımızı inceleyebilirsiniz.
  • Şehirler arası nakliyat fiyatlarınız ne kadar?
    Şehirler arası nakliyat ücretleri için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.
  • Nakliye işlemlerinizde sigorta yapıyor musunuz?
    Tüm nakliye işlemlerimizde eşyalarınızı Allianz Sigorta güvencesi teminat altına almaktayız.

Hizmet Alanlarımız

Menü