İstanbul Avrupa yakası Sarıyer ilçesine bağlı olan İstinye, Pınar ve Poligon mahallerinden oluşmaktadır. İstinye’de semt sakinleri genelde elit kesimden oluştuğundan her konuda olduğu gibi nakliye firması konusunda da en iyi hizmet veren bir firma ile çalışmak istemektedirler.

İstinye semtinde kurumsal nakliyat firması bulunmadığından firmamız oluşturduğu bu web sayfası sayesinde İstinye evden eve nakliyat aramalarında siz değerli müşterilerimize ulaşmayı hedeflemektedir.

Evden eve nakliyat sektörü çok karışık ve sıkıntıların olduğu bir sektördür. Sıkıntıların oluşmasının en büyük sebebi ise sektörde oto kontrol sisteminin olmamasıdır. İnternet kullanımının çok yaygın olması ile korsan firma sayısı Kurumsal firmalara oranla çok daha fazladır. Özellikle internet kullanımı ile ulaşılan firma aslında sadece bir aracı olan ve hiçbir yasal belgesi olmayan kişi olma olasılığı çok yüksektir.

İstinye Evden Eve Nakliyat

Bu sebeple firmamız İstinye semt sakinleri için hazırlamış olduğu bu web sayfası sayesinde ev eşyasını Kurumsal ve Profesyonel bir nakliyat firması ile taşımak isteyen semt sakinlerine yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.

Firmamıza İstanbul Levent şubemizin iletişim numarası olan (0212) 264 13 92 nolu telefon numarasından ulaşabilir ve nakliye işlemlerinizi organize edebilirsiniz.

Nakliye hizmetlerimizde eşyalarınızın paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montajı, beyaz eşyalarınızın sökme ve bağlantılarının yapılması, tüm mutfak ve salon cam eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi bulunmaktadır. Askıdaki elbiselerini portatif askılı dolaplarla kırışmadan taşınması sağlanır.

Bizimle çalışmak için Referanslarımızı inceleyebilir, fiyat ve bilgi için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Hizmet Alanlarımız

Menü