<

Blog

Eşya Depolama

Posted by:

Ülkemizde ev eşyası taşımacılığı için bir standart olmadığı gibi eşya depolama hizmetinde de herhangi bir standart bulunmamaktadır. Kişi veya kurum olsun internet üzerinden bir web sitesi yaparak bu hizmeti verdiğini çok güzel bir şekilde sergilenmektedir.

Eşyalarınızı depolamadan önce depolama işlemini yaptırmayı düşündüğünüz firma hakkında bilgi almanızı ve firmanın mutlaka ofisini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Firma ise mutlaka eşyalarınızı yerinde tespit etmeli ve eşyanızın miktarına göre sizlere taşıma için araç, personel, malzeme ve depolama için ise yer ayarlamalıdır.

Eşya depolamak için firmamıza başvuran tüm müşterilerimiz için ücretsiz ekspertiz hizmetimiz vardır. Ekspertiz çalışanımız eşyalarınızı yerinde tespit ederek nakliye, paketleme malzemesi ve depolama için çalışmaları yürütür ve fiyat konusunda net rakamı belirtip müşterimize teklifimiz sunar.

Teklifimizin kabul edilmesi ile planlanan zamanda eşyalarınız firmamız çalışanlarınca gerekli tüm paketlemeleri havalı naylon ve kraft kağıtlarla yapılıp depolanmaya hazır hale getirilir. Araca yüklenen eşyalarınız depomuzda kaldığı süre boyunca zarar görmeyecek şekilde istiflenmesi yapılır. Depolarımız 24 saat güvenlikli olup aylık periyotlar halinde anlaşmalı ilaç firması tarafından ilaçlanmaktadır. Ayrıca tüm depolarımız neme ve rutubete karşı yüksek girişli olup, her türlü önlemler eşyalarınızın sağlıklı bir ortamda depolanması için alınmıştır.

İstanbul Kartal’da olan depolarımızı müşterilerimiz istediği zaman görme fırsatına sahiptirler. Tüm İstanbul genelinde eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir firma ve sağlıklı koşullarda bir depolama hizmeti almak için firmamıza iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirler.

Bir diğer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz olan İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği sayfamızı inceleyebilirsiniz.