Firmamız İstanbul ve İzmir geneli şehiriçi ev, ofis ve kurumsal nakliye hizmetleri sunmaktadır. 1997 yılından beri binlerce müşterimize nakliye hizmetlerinde çözüm ortağı olmaktayız. Sunduğumuz profesyonel nakliye hizmetleri ile müşterilerimizin taktirini kazanmış bulunuyoruz. 1997 yılından bu yana her geçen gün gelişme sağlayan EGETUR Nakliyat, İstanbul ve İzmir dışında da şehiriçi nakliye talepleri almaktadır. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat parolası ile çalışan firmamız ev eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun sizlere çözüm ortağı olmaktadır.

Profesyonel Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

istanbul izmir parça taşımaŞehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız taşımaların birçoğunda eksper hizmeti sunmaktadır. Eksper hizmetinin verilmesinin amacı eşyanın taşınacağı aracın tespiti, taşımada gerekli olacak paketleme materyalleri ve taşıyıcı personel sayısını belirlemektir. Tespit sonucunda eşyalarınızın taşınması planlanır ve taşıma bu plan çerçevesinde organize edilir. Eşyalarınızın çok yoğun olduğu durumlarda taşımalar 2 veya 3 güne yayılarak taşınmanın daha sağlıklı geçmesi sağlanır. Firmamız taşımalarda eşyanın sağlıklı taşınmasını her zaman ön planda tutar.

Taşıma Hizmetleriniz Nelerdir?

paketleme şehir içiFirmamız eşyalarınızın taşınması sırasında paketleme malzemesi olarak iç tarafı kraft kağıt olan havalı naylon kullanmaktadır. Son derece yüksek mukavemete sahip olan malzeme ile tüm büyük eşyalarınız paketlenmektedir. Paketlemenin yanı sıra evinizde bulunan tüm eşyalarının de-montaj ve montaj işlemleri yine tarafımızca verilmektedir. Mobilya ustalarımız her türlü mobilyaları kolaylıkla de-monte ve montajlarını yapmaktadırlar. Kırılacak eşya olarak tabir edilen mutfak ve salon bardak, tabak, fincan türü tüm eşyalarınız beyaz kağıt veya baloncuklu naylon ile paketlenip kolilenmektedir.

Şehir içi nakliye tercihlerinizde bulunurken fiyatlandırmayı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Firmalar arasında yaşayan tutarsızlıkları ortadan kaldırmak için önce kurumsal ve referanslı firmaların bir listesini çıkarın ve sonrasında bu firmalardan uygun olanı ile eşyalarınızı taşıtın. Unutmayın evden eve nakliyat sektöründe internet aramalarının %90’ı gerçeği yansıtmamaktadır. Kısaca her 10 firmadan 9’u ya amatör yada korsan firmadır.

Şehir içi nakliyat tercihiniz olmamız adına Referanslarımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz. Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz. Sizleri de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

  • Şehir içi nakliyat fiyatlarınız ne kadar?
    Şehir içi nakliyat fiyatları eşya miktarı, kat durumları ve taşıma mesafesine göre değişmektedir. Nakliye fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.
  • Tüm illerde şehir içi nakliyat yapıyor musunuz?
    Maalesef sadece İstanbul ve İzmir’de şehir içi nakliyat hizmetimiz vardır.
  • Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde nasıl taşıma yapıyorsunuz?
    Trafiği aksatmamak adına geç saatlerde taşıma yapılmakta veya küçük nakliye araçları ile taşımayı gerçekleştirmekteyiz.
Menü