Evden eve nakliyat işlemi basit gibi görülse de profesyonellerce yapılmadığı zaman işkenceye dönüşebilmektedir. Günümüzde evinizi herşey dahil taşıyan firmaların olması büyük bir avantaj. Evinizi profesyonel firmalar aracılığı ile zamanında, hızlı, güvenli ve rahat taşıtabilirsiniz.

EGE TUR Nakliyat İle Profesyonel Nakliyat Hizmeti

evden eveFirmamız evden eve nakliyat konusunda siz değerli müşterilerimize deneyimli personel kadrosu, eşya taşımaya uygun nakliye araçları ve hijyenik paketleme malzemeleri ile profesyonel bir hizmet vermektedir. Kullanılan malzemeler son derece hijyeniktir. Belli periyotlarda değişimi sağlanan malzemelerimiz maksimum 15-20 taşıma sonrasında değiştirilmektedir. Taşıma esnasında tüm eşyalarınız paketli olarak taşınmaktadır, hiçbir eşyanız paketsiz olarak araca yüklenmemektedir. Sizlere söz verdiğimiz gibi bir çalışma gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız uzman montör çalışanlarımız tarafından de-monte edilir ve yeni evde tekrar aynı şekilde montaj işlemleri gerçekleştirilir. Beyaz eşyalarınızın tesisatlarının tam olması durumunda bağlantıları gerçekleştirilir. Kıyafetleriniz özel askılı elbise dolapları ile taşınmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak İçin Ne Yapmalı?

personelİlk olarak taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren nakliyat firmanız ile iletişime geçiniz. Firmadan ekspertiz talep edebilir veya evinizin detaylarını çeşitli iletişim kanalları (WhatsApp, E-mail) üzerinden firma ile paylaşabilirsiniz. Yapılan ekspertiz veya paylaşılan bilgiler doğrultusunda firma ile anlaşmanız durumunda sözleşmenizi yapın.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır. Taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır. Eşyalarınızın nasıl paketlendiğini görmek için eşya paketleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmamız tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Evden eve nakliyat hizmeti için sıkça sorulan soruları aşağıda sizin için derledik. Farklı soru ve görüşleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

 • Taşıma öncesi ekspertiz yapıyor musunuz?
  Tüm evden eve nakliyat hizmetlerimizde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız.
 • Eşyalarımız sigortalı olarak mı taşınıyor?
  Firmamız eşyalarınızı kaza, yangın, deprem gibi olasılıklara karşı sigortalamaktadır.
 • Taşıma işleminde kaç personel görevlendiriyorsunuz?
  Taşıyıcı personel sayısı eşya miktarınıza ve taşıma yapılacak kat durumlarına göre belirlenmektedir.
 • Covid-19 ile ilgili tedbirleriniz nelerdir?
  Ülkemizi ve tüm dünyayı saran Covid-19 salgını için firmamız sıfır tolerans ile çalışmaktadır. Araç ve taşıma ekipmanlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmekte olup, taşıyıcı personellerimizin her gün sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Ayrıca personellerimizin maske kullanımına ayrıca özen göstermekteyiz.
Menü