<

Blog

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat

Posted by:

EGETUR Nakliyat olarak haftalık düzenlediğimiz İstanbul-İzmir seferlerimiz ile İstanbul-Bursa arası taşınan müşterilerimizin eşyalarını daha ekonomik fiyatlara taşıma imkanı sağlamaktayız.

Firmamız ile ön görüşme yaparak eşyalarınızın taşınma tarihini belirlediğinizde eşya miktarınıza göre araç belirlenmektedir. Komple eşyalarda istediğiniz zaman İstanbul şubemiz ile görüşerek taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Parça eşya taşımalarda ise İstanbul – İzmir arası gerçekleştirdiğimiz parça eşya taşıma servisimizden yararlanarak eşyalarınızı daha ekonomik taşıma imkanı bulabilirsiniz.

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bursa şehirlerarası sunduğumuz nakliye hizmetlerimizde tüm eşyalarınızın firmamız tarafından paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montaj işlemlerinin yapılması, tüm mutfak ve salon cam eşyalarınızın beyaz kağıtlarla paketlenmesi ve karton kolilere yerleştirilmesi, beyaz eşyalarınızın bağlantılarının sökme ve yeni evde monte edilmesi hizmetleri ile askılı elbiselerinizin portatif askılı dolaplarla taşınması bulunmaktadır.

Firmamız evden eve taşımacılık sektöründe 1997 yılından beri hizmet vermektedir. Amacımız evden eve taşımacılık ihtiyacı olan insanlarımıza zor ve zahmetli olan taşıma işlemlerinde kendilerine çözüm ortağı olmaktır. Hizmet verirken en öncelikli hedefimiz eşyalarınızın sorunsuz ve hasarsız taşınmasıdır. Çalışma gerçekleştirirken planlamamızı buna göre yapmaktayız.

Sektörümüz de profesyonel ve kurumsal çalışma anlayışı çok az nakliye firmasında olduğundan ve amaçları sadece para kazanmak olan bazı nakliye firması veya korsan kişilerle ev taşıma işleminizi gerçekleştirdiğinizde eşyalarınıza gereken özenin gösterilmediğini göreceksiniz. Yaşayacağınız maddi ve manevi zararları önceden görmek adına lütfen nakliye firması seçerken seçici olunuz. Özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerinde işlerin %80’i komisyon karşılığında satıldığından evinizi taşımaya anlaştınız firma ile mutlaka yazılı sözleşme yapınız. Yapacağınız sözleşme ile haklarınızı kanunen garanti altına almış olacaksınızdır.

Taşıma işleminizi organize etmek ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için firmamıza iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Bir diğer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz olan Evden Eve Nakliyat Tavsiye sayfamızı inceleyebilirsiniz.