Otel taşımacılığı talebi karşısında nakliye firmamız işletmenin de uygun göreceği bir tarihte firmamız tarafından görevlendirilen ekspertiz ile birlikte otelin tüm bölümleri, odalar, koridorlar, bekleme salonu, mutfak ve diğer bölümler otel görevlileri ile birlikte gezilerek burada bulunan kayda değer mobilyalar kayıt altına alınır. Düzenlenen kayıt karşısında otel yetkilisi ile mutabakata varılması durumunda kaydın bir nüshası otel yöneticisine teslim edilir. Burada taşınacak eşyalar kadar taşınma planı ve taşıma şeklide kayıt altına alınır. Bu tespit ile birlikte şirketimizde yapılan mutabakat sonucunda fiyat yapılacak taşımada kullanılacak araçların ve ekipmanlar kadar personel sayısına kadar her şeyin tespiti belirlenip kayıt resmileştirilir.

Taşıma işleminin belirlenen günü şirketimiz tarafından görevlendirilen personeli ile birlikte ekspertiz de otele giderek sözleşme ile kayıt altına alınan tüm taşınacak malzeme otel görevlileri ile birlikte taşıma hizmeti sunulmaktadır. Otel taşıma hizmeti verilecek otele gönderilen kalifiye elemanlar içinde tüm mobilyaların toparlanması de-montaj ve ambalajlanma işlemini yapacak personel, taşıma işlemini yapacak personel ile yeterli araç gönderilir. Tüm personel sözleşmede belirlenen mobilyaların uygun şekilde de-montajları yapıldıktan sonra hassasiyetlerine göre ambalajlanan parçalar hasar görmemesine özen gösterilir. Ambalajlanan bütün malzemelerin hasar görmeden taşınması için gereken asansör ve ağır tonajlı malzemelerin özel bir vinç ile taşınma işlemleri gerçekleştirilir. Tüm bu işlemler için kullanılacak malzemeler önceden belirlendiği için taşıma işlemi aksamadan ve ekstra külfet çıkartmadan yapılır.

Otel Taşımacılığı

Otel Taşımacılığı

Otel taşımacılığında öncelik ağır tonajlı eşyaların çıkartılması ve araçlara yerleştirilmesi işlemidir. bu işlemler otel görevlilerininde nezareti eşliğinde gerçekleştirilir. Tüm mobilyaların aksamları ambalajlanırken etiketlenmek sureti ile montaj sırasında kolaylık sağlanır.

Kırılacak eşyalar ile mutfak araç gereçleri ile elektronik eşyalar büyük bir titizlikle paketlenerek araç içine yerleştirilir. Otelde anlaşma gereği taşınacak tüm eşyalar otel yöneticisi veya görevlendirilen çalışanlar tarafından son kontrolleri de yapılarak ortak bir kararla anlaşma sağlandığında nakliye işlemi yeni adrese doğru yola çıkar. Nakliye işlemi gerçekleştirilen otelin taşınması sırasında her türlü bilgi devamlı olarak talep edilmesi halinde verilir. Nakliyenin yapılacağı yeni adrese ulaşıldığında ise yine aynı hassasiyeti göstererek tüm parçalar uzman ekibimiz tarafından otel yetkililerinin veya otel görevlilerinin talebi ile istenen yere monte edilerek yerleştirilir ve kayıt altına alınan mobilyalar düzenlenerek tek tek yetkililere teslim edilir. Otel taşımacılığı için gerekli tüm ekipmanlara sahip olan firmamız otel malzemelerine zarar vermeden yerleştirilmesi sağlanır. Bu işlemler yapılırken hiç bir işin aksamasına imkan vermez.

Firmanın markalaşmasının bir nedeni de yaptığımız işi önemseyerek ve severek yapmak kadar kalifiye eleman ve konusunda uzman bir ekip ile birlikte çalışmaktan geçmektedir. Nakliye alanında her gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendini devamlı yenileyen firmamız verdiği hizmetin kalitesi ile devamlı büyüme ivmesi göstermektedir.

Hizmet Alanlarımız

Menü