İstanbul Maltepe ilçesinde 1997 yılında kurulan firmamız tüm Maltepe sakinlerine ev taşımalarında yardımcı olarak mahalle sakinlerinin güveni ve taktirini kazanmış bulunmaktadır.

Maltepe semti ile özdeşlemiş olan firmamız şehiriçi evden eve nakliyat yanı sıra mahalle sakinlerine ofis taşıma, şehirlerarası komple ve parça eşya taşıma hizmetleri de vermektedir. Verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde Maltepe semtinde birçok nakliye firması olmasına rağmen ençok tercih edilen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Evden eve nakliye hizmeti için gerekli tüm araç ve gereçlere sahip olan firmamız, çağın gereksinimlerini takip ederek araç ve malzeme takibini sürdürerek sizler için en iyisini seçmektedir. Araçlarımız sayfamızda inceleme yaptığınız da firmamız ait olan tüm araçların firma reklam ve logolu olduğu ve hepsinin sınıfının en iyi araçları olduğunu göreceksiniz. Yine paketleme malzemesi tercihini her zaman en mukavemetli ve en hijyenik olandan kullanan firmamız bu konuda sizlerin eşyalarını kendi eşyalarıymış gibi görmekte.

Sizlerde Maltepe’de oturuyorsanız yada Maltepe’ye taşınmanız gerektiğinde firmamızdan bilgi ve fiyat almadan karar vermemenizi tavsiye ediyoruz. Bilgi ve fiyat almak için ister işyerimizi ziyaret edebilir, isterseniz bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Maltepe evden eve nakliyat işlemlerinizde sorunsuz ve zahmetsiz bir taşıma işlemi için tercihiniz olmayı ümit eder, sizleri referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

Hizmet Alanlarımız

Menü