EGETUR Nakliyat, İzmir’in en nezih semtlerinden biri olan Karşıyaka’da siz değerli müşterilerimize şehiriçi evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Geniş araç filosu ve deneyimli personeli ile 7/24 ev taşıma işlemlerinizde sizlere çözüm ortağı olmaktayız.

İzmir’de firmamıza yoğun talepler olmasından dolayı taşıma organizasyonları minimum 1 hafta öncesinden organize edilmektedir. Geç kalmamak adına firmamız ile enaz 10 gün öncesinden iletişime geçerek erken rezervasyon fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Taşımalarımız belli bir plan içinde titizlikle yürütülmektedir. Öncelikle evinize gelen personelimiz tüm eşyalarınızın de-montaj işlemlerini yaparak A’dan Z’ye paketlemektedir. Paketleme işlemi bittikten sonra eşyalarınızın araca yüklenme işlemine konulur. Yüksek katlar için asansörlü sistem ile eşyalarınız hiçbir yere değmeyen araca yüklenmekte ve böylece sorunsuz taşınmaktadır.

Eşyalarınızın araca yüklenmesi ile yeni evinize doğru yola çıkılır, yeni adresinizde yine asansörlü sistem gerektiği durumda asansör kurulumu yapılır. Eşyalarınız evinize çıkarılarak tüm montaj ve yerleştirme işlemleri aynen gerçekleştirilir. Personelimiz işlemleri bitmeyene kadar evinizi terk etmemektedirler. Firmamız tarafından sağlanmayan hizmetler ise avize montajı ile duvar delme işlemleridir.

Tüm verdiğimiz hizmetler büyük bir titizlik ve dikkatle yapılmaktadır. Eşyalarınız taşıma esnasında oluşacak zararlara karşı firmamız tarafından güvence altına alınmış olup, oluşabilecek zararlarınız yine firmamız tarafından karşılanır.

Teknolojiyi sürekli takip eden ve teknolojik gelişmeleri evden eve nakliyat sektörüne entegre eden firmamız müşteri memnuniyeti adına her türlü çalışmayı yapmaktadır.

Karşıyaka evden eve nakliyat için iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Hizmet Alanlarımız

Menü