İstanbul’dan İzmir’e veya İzmir’den İstanbul’a taşınan bir müşteri için her iki ilde şubesi bulunan bir firmanın olması her zaman artı bir avantaj sağlamaktadır. Firmamız  İstanbul ve İzmir şubeleri ile 2000 yılından beri her iki ilimiz arasında gerçekleşen taşımalarda bizi tercih eden müşterilerimizin, tek taraflı çalışan nakliye firmaları ile yaşadıkları sorunları  yaşamamış olup, sorunsuz ve kaliteli bir nakliye hizmeti almaktadırlar.

Her iki şehirde şubemizin bulunması ile taşıma işlemlerinizi kaliteli fiyata daha ekonomik rakamlara alma fırsatı yakalamış oluyorsunuz. Özellikle kendi özmal reklam ve logolu araçlarımız ile nakliye işlemlerinizi gerçekleştirdiğimiz için taşıma organizasyonlarında %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bulunmaktayız.

İstanbul İzmir Nakliyat Firmaları

İstanbul ve İzmir illerimiz TÜİK verilerine göre aralarında evden eve nakliyat işlemlerinin ençok gerçekleştiği kentlerimizin başında gelmektedir. Durum böyle olunca birçok nakliye firması bunu değerlendirmek ve bu pastadan pay almak için İzmir’de hayali bir şube yaratarak müşterileri kandırma politikası izlemektedirler. Sektörde evden eve nakliyat firmalarının %99.9’u tek merkezli çalışmaktadır. Firmamızın İstanbul ve İzmir, Soyer, Tuzcuoğlu ve Hayrioğlu Nakliyat’ın İstanbul, İzmir, Ankara, Adana’da şubeleri bulunmaktadır.

Evden eve nakliyat işlemleriniz olduğunda sizlere önerdiğimiz diğer İstanbul İzmir nakliyat firmalarından bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Düşük fiyat politikası izleyen ve sadece web sitelerinde İzmir’de veya İstanbul’da şubeleri olduğunu iddia eden firmalara taviz vermeyiniz. Gerektiğinde firmanın ofisini yerinde görmek için işyerlerini ziyaret ediniz.

Firmamız 1997 yılında İstanbul’da kurulduktan çok kısa bir süre sonra İzmir’de açtığı ofis ile her iki ilimiz arasında evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılığını ekonomik fiyatlara sunarak kaliteli nakliye hizmetini müşterilerimize sunmaktadır. Ege ve Marmara bölgesinin en önemli şehirlerinin başında gelen iki şehrimize haftada düzenlediğimiz 3-4 nakliye seferi ile ev eşyası taşımacılığı hizmeti alacak tüm müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız.

İstanbul İzmir nakliyat firmaları hakkında detaylı bilgiyi yeni yayına aldığımız http://www.istanbulizmirnakliyatfirmalari.com web sitemizi ziyaret edebilir ve aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Rezervasyon işlemleri için bizi 1 haftadan önce aramanızda fayda vardır.

İstanbul İzmir arası gerçekleşen nakliye organizasyonlarınız da bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Hizmet Alanlarımız

Menü