Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti için tercihte bulunacağınız nakliye firmasının köklü ve tecrübeli olması taşınmanızın daha rahat ve sorunsuz geçmesi için gerek ve şarttır.

Firmamız İstanbul ve Antalya illeri arası evden eve nakliyat hizmetleri sunarak her iki ilimiz arası taşıma hizmetleri alacak müşterilerimize nakliye işlemlerinde kendilerine profesyonel çözüm ortağı olmaktadır.

Sunduğumuz kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlara sunmamız ve müşterimize güven vermemiz bizi diğer nakliye firmalarından her zaman bir adım önde tutmaktadır. Şehirlerarası nakliye hizmetlerinde en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi olmamız bize duyulan güvenin en büyük göstergesidir.

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

Kurulduğumuz 1997 yılından beri İstanbul ve İzmir ofislerimiz ile Antalya iline sayısız ev taşıma işlemi gerçekleştirdik. Öyle ki taşıdığımız müşterilerimiz yıllar sonra yine bizimle iletişime geçerek farklı iller arası gerçekleşecek nakliye hizmetlerinde yine firmamızdan hizmet almak istemektedirler.

Kurulduğumuz ilk günden bugüne gelindiğinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dürüst ve ilkeli çalışmaktan hiçbir zaman taviz vermedik. Müşterimize söz verdiğimiz gibi sunduğumuz hizmetleri zamanında yerine getirerek bizlere olan güvenlerini üst düzeyde tutmayı başardık. Çok değil, 17 yılı aşkın biz geçmişi olan EGETUR Nakliyat, evden eve nakliye sektöründe en çok adından bahsedilen başarılı nakliye firmalarının arasına adını yazdırmayı ve nakliye hizmetlerinde müşterilerimizin tercihlerinde ilk sıralarda olmayı başarmıştır.

İstanbul ve Antalya illeri arası istediğiniz zaman bizden destek alabilirsiniz. Müşterilerimizden tek isteğimiz bizlerle taşınma tarihinden 1 hafta öncesinden iletişime geçilmesi olacaktır. Burada ki amaç taşıma işleminizi karşılıklı organize ederek sizlere yüksek nakliye ücretlerin bir nebze de olsa kurtarmaktır.

İstanbul Antalya arası evden eve nakliyat hizmetleriniz için bize 0216 383 10 90 veya 0212 264 13 92 nolu telefon numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hizmet Alanlarımız

Menü