İstanbul Ankara arası düzenli olarak komple ve parça eşya sevkiyatlarımız vardır. Günlük ve haftalık yapılan seferlerimizden yararlanmak için bizlere 1 hafta öncesinden ulaşmalısınız. Yapacağınız erken rezervasyonlarda evinizi ekonomik fiyatlara taşıyabilirsiniz.

Evden eve nakliyat sektöründe üst düzey bir hizmet veren firmamız EGETUR Nakliyat, İstanbul ve Ankara illeri arasında gerçekleştirdiği tüm nakliye organizasyonlarında müşterisine tam kapsamlı garanti vermektedir. Taşıma öncesi ve taşıma esnasında her türlü önlemler alınarak eşyalarınız güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınır.

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat

Ev taşımasında nakliye firması tercihi çok önemlidir. Tercih ettiğiniz nakliye firmasının Kurumsal ve Referanslı bir firma olmasına dikkat ediniz. Nitekim son yıllarda internet kullanımının artması ile evden eve nakliyat sektöründe çok fazla sayıda taşeron çalışan firma bulunmaktadır. Yeteri derecede tecrübe sahibi olmayan, geniş araç filosu bulunmayan ve nitelikli taşıma personeli bulunduramayan firmalar ile taşınma işlemi gerçekleştirdiğinizde çok büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Taşıma firması tercihi yaparken yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Daha önce taşınmış ve memnun kalınmış firma ilk tercihiniz olmalı. Destek alabileceğiniz bir yakınınız yoksa yapacağınız internet ortamında Kurumsal ve Tavsiyeli evden eve nakliyat firmalarını bulmanız olacaktır.

Firma araştırırken web sayfalarında Yetki belgelerinin olup olmadığına, araç resimlerinin firmanın araçları olduğuna ve referanslarına bakarak iyi nakliye firmalarını ayırt edebilirsiniz.

İstanbul Ankara evden eve nakliyat talepleriniz için lütfen bize Merkez yada Levent ofislerimizden 1 hafta öncesinden ulaşın.

Hizmet Alanlarımız

Menü