Günümüzde hastane taşımacılığı çok sık gerçekleşen bir taşıma işlemi olduğundan ayrı bir nakliye kolu haline gelmiştir. Hastanelerde yer alan masa, sandalye, dosya dolabı, koltuk, tıbbi cihaz, büro makineleri ve bilgisayarların deneyimli ve konusunda tecrübeli personeller tarafından taşınması gerek ve şarttır.

Tüm hastaneler sosyal anlamda her ülkenin en önemli kurumları arasında yer almaktadır. Hastanelerin, gerek toplumsal önemleri gerekse donanımları dolayısıyla nakliye hizmetinde en çok dikkat edilecek taşıma şeklidir.

Firmamız hastane taşımacılığına farklı bir bakış açısı ile bakmaktadır. Öncelikle taşınma yapılırken hijyene önem verilmesi son derece önemlidir. Gerek hastanede kullanılan tıbbi cihazların ve gerekse diğer eşyaların nakliyesi sırasında hijyen standartlarının sağlanması gerekmektedir. EGETUR Nakliyat olarak gerek kendi nakliye araçlarımız ve gerekse firmamıza özel olarak ürettiğimiz paketleme malzemeleri ile profesyonel bir nakliye hizmeti sağlamaktayız.

Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Hastane taşımacılığı amatör bir nakliyat şirketinin yapabileceği bir taşıma hizmeti değildir. O nedenle hastane ile ilgili bir taşıma işleminiz var ve bir nakliyat firması araştırıyorsanız sadece fiyat üzerinden hareket etmeyin. EGETUR Nakliyat bir çok özel hastane, poliklinik, sağlık ocağı ve devlet hastanesinin taşıma hizmetini sağlamıştır. Tüm taşıma hizmetlerinde bu hizmeti alan hastane yetkililerinden olumlu referans mektupları mevcuttur. Kaliteli bir firmadan profesyonel hizmeti uygun fiyatlarla temin etmek istiyorsanız bize ulaşın size en profesyonel nakliyat hizmetini en uygun fiyata sunalım.

Taşıma işleminizin firmamıza ulaşmasından sonra görevlendireceğimiz uzman personelin taşınacak yeri detaylı incelemesi sonucu gerekli bilgilerin alınmasından sonra sizlerinde nasıl bir plan içinde hareket etmenize bağlı olarak tarafınıza yazılı teklifimiz sunulur. Teklifimizde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler belirtilmektedir.

İzmir Tepecik Devlet Hastanesi, Batı Özel Göz Sağlığı Hastanesi ve İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinin taşıma işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 

2015 yılı Mayıs ayı içerisinde İstanbul Eğitim ve Araştırma hastanesine bağlı Zeytinburnu Semt Polikliniğinin, Kızılelma Polikliniğine taşıma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Aşağıda taşıma işlemi için İş Bitirme Yazısını inceleyebilirsiniz…

Lütfen tüm Kurumsal Referanslarımız için sitemizin Referanslar sayfasını inceleyiniz…

Samatya-Hastanesi

İş Bitirme Yazısı

Kızıl Elma Polikliniği

Kızıl Elma Polikliniği

 

 

 

 

 

 

 

Zamanında, hızlı ve profesyonel nakliye hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmenizden dolayı teşekkürlerimizi sunarız…

EGETUR Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti. Yön. Kurulu

Hizmet Alanlarımız

Menü