Şüphesiz herkes en iyi evden eve nakliyat firması ile eşyasını güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşımak ister. Fakat imkanlar her zaman buna elverişli olmayabilir. Evden eve nakliyat sektöründe kendisini en iyi nakliyat firması olarak lanse eden birçok firma vardır. Lakin uygulamada en iyi olduklarını söylemek bir hayli güçtür.

Bugün ki yazımızda siz değerli müşterilerimize sektörümüzün en iyi ve en köklü nakliyat firmalarına yer vereceğiz. Bu yazımızı ilk okuduğunuz da şöyle düşünebilirsiniz ” neden bir nakliyat firması kendi kurumsal web sitesinde başka nakliyat firmasının ismini yazmakta ve bu firmayı en iyiler sınıfına dahil etmekte?”. Bizim amacımız hizmet alacak olan müşterilerimizin doğru tercihlerde bulunmasını sağlamaktır. Firmamız yada birazdan sizlere yazacağımız diğer nakliyat firmaları ile taşınmanız durumunda sizler daha sağlıklı bir taşıma işlemi gerçekleştireceğinizden dolayı sizlerin gözünde hep ayrı bir konumda olacağımızı biliyoruz.

1- Tuzcuoğlu Nakliyat: Türkiye’nin ilk evden eve nakliyat hizmeti veren nakliyat firmasıdır. (tuzcuogluholding.com.tr veya 444 1893)

2- Soyer Nakliyat: Tuzcuoğlu ailesi bireylerinden olan Soyer Nakliyat yurtiçi ve uluslararası evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. (soyer.com.tr)

3- Göztepe Nakliyat: Merkez ofisi kadıköy’de bulunan firma en eski ve köklü ev nakliyesi yapan firmalardandır. (goztepenakliyat.com.tr)

4- Topçuoğlu Nakliyat: 1980’li yıllardan beri ev eşyası taşımacılığı yapan en iyi nakliyat firmalarından biri. (topcuoglunakliyat.com.tr)

5-Hayrioğlu Nakliyat: Yeşilçam’da birçok filmde Hayrioğlu Nakliyat yazılı araçları görmüşsünüzdür. En eski ve en iyi nakliye hizmeti veren evden eve nakliyat firmalarından biridir. (hayrioglu.com.tr)

Tüm bu yazdığımız firmalar Türkiye şartlarında ayakta durabilmiş ve gelişmelerine devam eden profesyonel ve kurumsal firmalardır. En iyi nakliyat firmaları tercihinde bulunmanız gerektiğinde ismini yazdığımız firmalardan da bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

EGETUR Nakliyat olarak her zaman kendimize yukarıda ismini yazdığımız firmaları örnek almış bulunup, en iyi hizmeti sunmanın gayreti ve çabası içindeyiz. Gelecekte de en iyiler arasında olmak için aldığımız sorumluluğun bilincinde olan bir firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Gelecek için SORUMLULUK TAŞIYORUZ…

Hizmet Alanlarımız

Menü