Uzak yada yakın firmamız için önemsizdir. Talepleriniz doğrultusunda Türkiye’nin en doğusu olan Kars’a dahi taşıma işleminizi kendi özmal nakliye araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul-Kars yada İzmir-Kars arası evden eve nakliyat veya parça eşya taşıma işlemlerinizde firmamız sizlere çözüm ortağı olarak bu zorlu süreçte sizin yanınızda olmaktadır. Mesafenin uzak olması sizi korkutmasın, biz eşyalarınızın sorunsuz ve hasarsız taşınması için her türlü tedbiri alıyor ve zamanında taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Kars evden eve nakliye hizmetlerimiz tam kapsamlıdır. Paketleme, mobilya de-montaj ve montajı, beyaz eşyaların sökme ve bağlantı işlemlerinin yapılması, askıdaki elbiselerin özel askılı dolaplarda taşınması, tüm mutfak ve salon cam eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi ve yol nakliye sigortası firmamızca yapılmaktadır.

1997’den beri şehir içi ve şehirler arası ev, ofis ve parça eşya taşımacılığını profesyonellikle gerçekleştiren firmamız sizlere en ekonomik nakliye fiyatlarını sunarak taşıma sürecinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Kurumsal bir firma ile taşınmanın vermiş olduğu güven ile eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Kars evden eve nakliyat hizmetleriniz için firmamıza 444 9 069 nolu Çağrı Merkezi numaramızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. 1 hafta önce yapılan rezervasyonlarda %10 indirim uygulanmaktadır. Sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

Hizmet Alanlarımız

Menü