<

Blog

İzmir Antalya Ev Taşıma

Posted by:

Günümüzde şehirler arası evden eve nakliyat büyük önem arz etmektedir. Neden mi? Maalesef sektör içinde cirit atan korsan ve amatör firmalar sayesinde her gün onlarca tüketici kandırılmakta ve mağdur edilmektedir. Ev taşıma işlemi zor ve zahmetli olmasının yanısıra maliyetli bir işlemdir. Gerek işçilik ve gerekse yakıt fiyatları ülkemizde yüksek olmasından dolayı taşıma işlemlerinin maliyeti de o oranda artmaktadır.

1997 yılından beri evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız tüm taşıma işlemlerini kendi özmal araçlarıyla gerçekleştirmektedir. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren ve kurumsal bir yapı içinde müşterisine en iyi hizmeti sunan firmamız bu sayede sektörde en iyi firmalar arasında lanse edilmektedir. Sizlerde İzmir Antalya arası gerçekleşecek ev eşyası taşıma işlemlerinizde firmamızı bir hafta öncesinden arayarak yerinizi ayırtabilirsiniz.

İyi Nakliyat Firmalarını Nasıl Bulabiliriz?

Öncelikle çevrenizden destek alabilirsiniz. Yakın zamanda nakliye firması ile taşınmış ve memnun kalınmış bir arkadaşınız veya akrabanız varsa kendisinden taşındığı nakliyat firması ile ilgili bilgi alabilir ve taşımanızı bu firma ile yapabilirsiniz. Böyle bir seçeneğiniz yoksa yapmanız gereken internet ortamında araştırma yapmak ve iyi bir nakliyat firması tercih etmektir.

En önemli sorun burada ortaya çıkmaktadır. İnternet ortamında maalesef karşınıza çıkan web sitelerinin %80’inden fazlası korsan ve amatör çalışan kişilere ait olmaktadır. Burada dikkat etmeniz gereken firmanın taşımayı kendi aracıyla mı yapacağı, firmanın K-3 taşıma yetki belgesinin bulunup bulunmadığı ve en önemlisi sizlere nasıl bir hizmet sunacağıdır.

Tüm resmi evrakları tam olup ama sizlere vasat bir hizmet veren firmalarında olduğunu unutmayın. Burada firmanın referansları devreye girmektedir. Gerek yazılı medyada ve gerekse firmanın sizlere sunacağı referansları inceleyerek taşıma işleminiz için firma tercihini yapabilirsiniz.

Not: Düşük fiyat veren firma veya kişilerden uzak durunuz. Bu kişiler eşyalarınızı komisyon karşılığında başka firma yada kamyonculara vererek sizleri mağdur edebilirler. Firmalar arasında fiyat farklılıklarının olmasının sebebi sizlere anlatılan hizmet ile uygulanacak hizmetin aynı olmayacağıdır. Unutmayın ”Ev taşıma zor olduğu kadar, maliyetlidir”…

Referanslarımızı inceleyerek firmamız ile çalışabilirsiniz. Yazımızı okuyan herkese hasarsız ve sorunsuz taşınmalar dileriz…

Bir diğer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz olan K-3 Yetki Belgesi Nedir sayfamızı inceleyebilirsiniz.